Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Анкета

Присъства ли форумът в реалния ви живот?

Може да изберете максимум 2 опции.
Въведи твоя глас

Пускате ли форумски лафове сред приятели, колеги?
Изказвате ли компетентно мнение във връзка с новите клюкинки, които сте дочули тук?
Обсъждате ли потребители, теми и интересни неща, които сте прочели там.

Ние с мои приятелки и съученички доста често се бъзикаме с темата за шундите.
На моя рожден ден се събрахме около 8 момичета в банята, докато едно друго драйфаше, аз довлякох лаптопа и дружно почнахме да четем и да се хилим.  35

А вие?
Цитирай

Не Smile
Цитирай

София

nazemiata
Цитирай

при децата

Пред нефорумските приятелки - не. С форумските такива - понякога. У дома прочитам на мъжа ми някой свеж лаф, но не е често. Тук е моята територия, нищо, че Ники ми виси на главата и чете какво пишем. Да внимавате, ей, по-малко глупости, деца възпитавам Whistling
Цитирай

До хладилника, който обичам

Присъства - донякъде.
Обсъждам с приятели (форумски и не) някои неща - някои сериозни, някои забавни - но не ми е ръководна светлина като теми за разговор Crazy
А иначе тук случки като случки, какво значение дали ще разкажеш какъв разговор си водил он-лайн или със стринката на бабиния ти племенник, който приятелите ти пак не познават? Laughing
Цитирай

Почти не. Само с форумската си приятелка Суей от време на време обсъждаме, но рядко, трябва да ме е впечетлило нещо много тук. С нея си имаме друго място за по-подробно обсъждане. С други хора не, на малкото, на които съм споменавала нещо от тук, първо ме гледат като луда, че влизам Confused Така че нямам вече желание.
Цитирай

Има много детски смях.

Не. Какво да прави там? Имам пълноценен реален живот, а и форумът не е нещо, което приемам насериозно, че да се връзвам на теми и публикации от виртуални образи  Peace
Цитирай

Почти не.Пускам от време на време линкове към някой сайтове, за които съм научила тук, във форума.

Наскоро колегата на мъжа ми надникна през рамото ми и се подхили:
'' А-а-а, БГ Мама! Голяма секта сте!''
 ''Поясни'' -казвам му аз.
''Ами каквото и да търся в Гугъл все попадам на този сайт.''
Цитирай

Случва се да кажа , че съм прочела нещо, но не казвам от къде  Cool
А на форумските срещи просто няма начин да не обсъдим някоя интересна тема Mr. Green
« Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 11:36 от L е о »
Цитирай

Почти не.Пускам от време на време линкове към някой сайтове, за които съм научила тук, във форума.

Наскоро колегата на мъжа ми надникна през рамото ми и се подхили:
'' А-а-а, БГ Мама! Голяма секта сте!''
 ''Поясни'' -казвам му аз.
''Ами каквото и да търся в Гугъл все попадам на този сайт.''

Най-странното е, че откакто съм ползвам нет вече 4-5 години, съм попадала само 2 пъти на БГ-Мамма.  Crazy
Цитирай

София

Не  Smile
Цитирай

София

Не. Какво да прави там? Имам пълноценен реален живот, а и форумът не е нещо, което приемам насериозно, че да се връзвам на теми и публикации от виртуални образи  Peace
Припокрива се напълно с моето мнение. Peace
Цитирай

Че какво му е нереалното на форума за да не присъства в реалния ми живот? Това е просто една нова среда за общуване. Разбира се, че присъства, както и други форуми, които посещавам.
Цитирай

Варна

Ами присъства, да. Виждам се с хора от форума, на моменти споменавам някои теми от тук пред други приятели.
Цитирай

Отскоро съвсем активно присъства   Hug и   bouquet за което
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора