Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

под Сините камъни

Досега не съм го правила /това да пускам спам теми/
ама винаги си има пръв път  Embarassed Embarassed
Кажете ми моля ви как всъщност свърши "Следите"?
последните 10 минути, не можах да ги изгледам, а за толкова не ми се тегли филма ...

Цитирай

София

Ама че съм куха лейка... Гледах го и даже не мога да си спомня, за какво ставаше въпрос ooooh! newsm78.
Кажи де...
Накрая не си спомням сватба да съм гледала тази вечер, значи не са се оженили...
Цитирай

под Сините камъни

За извънземните
Гледах го до момента в който извънземното гепи сина на Мел Гибсън
И до там ...
Някой да се смили над мен  Crying or Very sad
Няма да мога да заспя
Цитирай

София

Ааа... сетих се. Накрая избягаха извънземните, а тях не можаха да ги видят в къщата.
На сина му няма нищо, гепи го и го пусна после. Накрая се прегърнаха и свърши Peace. Споко!
Цитирай

под Сините камъни

Уфф!
Отивам да спя спокойно Wink
Ми то точно на най-интересното, малкото рече - има акооо - и хайде в тоалетната за 10 минути ... като се върнах - вече свършил.
Цитирай

София

Те така обичат - на най-интересното място да ревнат за нещо Mr. Green.
Ама филма много шум за нищо, да ти кажа... Яд ме е, че проявих такова търпение да го гледам.
Цитирай

под Сините камъни

Аз и за това нещЪ да си правя труда да го дърпам. Втори път едва ли ще го гледам.
Явно затова ми е забегнал по тъч линията, а Мел ми един от любимите актьори
Цитирай

София

Извънземните си тръгнаха, защото нашите откриха как да се борят с тях - с най-обикновена вода  Very Happy
А Мел го откри съвсем случайно, като бутнаха една от чашите, дето момиченцето беше наредило навсякъде, върху извънземното и братът го перна с бухалката.
« Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 11:54 от Amidala »
Цитирай

BE, 2260

Преди това извънземното пръсна отровен газ в носа на момчето, но той не е подействал, защото момчето е получило пристъп на астма и дробовете му са били затворени.
Хоакин Финикс взе бухалката, с която е поставил рекорд по бейзбол някога, и започна да млати извънземното. После го заля с вода и горкото НЛО умря.
Накрая дадоха как пасторът се връща към призванието си и отново слага свещенническата якичка, явно отново повярвал, че има Господ.
Цитирай

под Сините камъни

Аха - блудният син се завръща Wink
Тъкмо някой в темата за Шесто чувство се чудеше за смисъла на филма и постоянните спомени от катастрофата със съпругата на героя. Пък то толкоз очевадно било Wink
10х Лилита Wink
Цитирай

Няма такава държава!

Те, всичките филми на М. Найт Ш......./сори, ма така и не научих как му се пише името/ са такива - локуми, локуми и най-важното в последните 10 минути. Така че аз се бях запасила с търпение и си чаках края.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.