IMPALA cosmetics българска марка ли е?

  • 14 564
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 178
Аз мисля ,че е немска козметика,а Сливенска фирма е официалния вносител.Поне така ми обясниха в един магазин в Сливен.Там и цените бяха малко по ниски от тези вьв Варна.Много сьм доволна от моливите за очи и устни.А сьм ползвала всевьзможна козметика от Голдьн роуз до Пупа и Ести Лауде

# 16
  • Мнения: 101
Аз имам червило на IMPALA и на него пише Made in Germany Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 241
Аз имам червило на IMPALA и на него пише Made in Germany Rolling Eyes
и на моето така пише

# 18
  • Мнения: 149
доколкото знам е немска марка. Ползвам моливите им за очи и съм много доволна, защото са меки и лесно се нанасят, но не се размазват.

# 19
  • Мнения: X
И аз съм смятала че са немски, но след като на сайта пише че фирмата е от Сливен... Peace

# 20
  • Мнения: 3 537
Аз до колкото знам не е българска, но имам очна линия от нея и съм страшно доволна, ама нещо рядко се намира  Rolling Eyes

Миналата седмица си купих очна линия Импала от един магазин на Гурко, пада се между Шишман и Левски  Wink
Мерси  bouquet, аз  вече намерих в нашия квартал една парфюмерийка дето продават почти цялата им козметика Grinning

# 21
Ами черпете информация от извора: Произвежда се в Германия по поръчка на фирма,регистрирана в Сливен Simple Smile

# 22
  • Варна
  • Мнения: 815
А някой знае ли къде може да се намери тази козметика във Варна? Аз лично не съм я ползвала, но като прочетох отзивите тук, пък и от други места съм чувала хубави думи и искам да я пробвам. А някой има ли наблюдения върху коректорите и ФДТ им?

# 23
  • London, baby
  • Мнения: 800
Бяха ми казали във Варна около църквата Св. Никола има магазинче за козметика, но не знам дали става дума за Делфина.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 815
Бяха ми казали във Варна около църквата Св. Никола има магазинче за козметика, но не знам дали става дума за Делфина.
Да, сещам се че там има няколко магазинчета за козметика, ще ги проверя аз. Тенкс  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 2 381
Само моливи за устни съм си купувала и съм доволна.  Peace

# 26
  • Мнения: 5 317
от моливите им съм много доволна.за цената от два лева са перфектни.

# 27
  • Мнения: 12 624
... някой има ли наблюдения върху коректорите и ФДТ им?
Бях писала по-нагоре в тази тема, че останах много доволна от техен ФДТ. (Само да уточня, че това беше през студените месеци, лятото не ползвам и не знам как ще е).

# 28
  • Мнения: 401
пробваите сенките им за очи-страхотни са Simple Smile

# 29
  • Мнения: X
И за да ви подразня Mr. Green ще ви кажа, че тук пазарувам чат-пат от склада на Импала, където цените са потресаващо ниски.
Мис,а склада на тайно място ли е или става и за простосмъртни ?

Общи условия

Активация на акаунт