Спа повече от 13 часа...!?

  • 1 020
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Вчера Дарко си изяде следобедното ядене в 16,30ч. и после към 18часа заспа.... Бре сега да се събуди,бре после,но детето продължава да си спинка ...и така - до 7,30 сутринта.Направо се изумихме!Майка ми непрекъснато ме питаше,дали диша,дали му има нещо?...
Има ли и други такива случаи?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 29
Да веднъж и Гого спа до 13-14часа. Нижо му нямаше после.

# 2
  • Мнения: 1 446
Да на една съседка детето , по - голямо е от мойто с 2м. до 1г. го къпеха към 18ч. и веднага след това заспиваше. До сега си остана поспаливка. Няма нужда от притеснение.

# 3
  • Мнения: 8 999
Уморено е било детето, какво толкова! И на мен ми се е случвало да спя по 14 часа.

# 4
  • Мнения: 1 364
 Алекс е спала няколко пъти по 13 - 14 часа. Случвало се е, когато не е спала на обед и е имала приятни изживявания - рожден ден, гости...

# 5
  • Мнения: 819
Моята щерка редовно си спи по толкова /е, като бебе май не и се е случвало/, но много малка отказа следобедния сън , за сметка на нощния. При всички положения спи повече от 12 часа . Преди 2 години на морето всеки ден лягаше около 10-10.30 и ставаше към обяд /рекордът и е до 13.30ч /. Така,че няма страшно-просто някои са по-поспаливи   Laughing

# 6
  • Мнения: 3 537
Спал и доста пъти по толкова много и нашия поспаливко Crazy
Нищо му няма на детето, радвай се  Grinning

# 7
  • Мнения: 2 891
Няма страшно, спало му се е.

# 8
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ох, де да можеше и моят син да спи някой път толкова 1crib, а той е такъв ранобудник...

# 9
  • Мнения: 270
Ох, де да можеше и моят син да спи някой път толкова 1crib, а той е такъв ранобудник...

# 10
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Няма страшно Simple Smile. И Цецко спеше повече от 12 часа по едно време, но постоянно бяхме навън, тъкмо прохиждаше и се уморяваше много детето. Щом го изкъпех, заспишаче още дкато го хранех, това ставаше в 20 часа. Събуждаше се най-рано в 8 ч. на другия ден, без да се събуди нито един път Simple Smile. Като му се спи на детето нека си спи. Аз поне никога не съм го будила, например, че трябвало да яде или нещо такова Simple Smile.

# 11
  • Мнения: 6 461
Тошко може в 19,00 часа да си легне за вечер. Mr. Green
При нас това е нормално. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 404
Дъщеря ми също е поспаливка, ако е започнало бебчето да се разболява, сънят е естествена защита.

# 13
  • Мнения: 1 877
Дъщеря ми също е поспаливка, ако е започнало бебчето да се разболява, сънят е естествена защита.
Azzy не ме плаши,защото снощи пак така заспа...!Ух,дано да е просто най-обикновено спане!

# 14
  • Мнения: 2 922
Калоян спеше така като малък. Няма страшно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт