Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Потресена от многото катастрофи из страната, ми се иска да си направим една тема с опасни места из Татковината ни.  Тук сме от цяла България, и не само България, и всеки от нас ако напише поне едно опасно трасе, едно опасно място, един път с концентрация на ПТП - ще си направим достоен списък. И когато пътуваме из България това може много да ни помогне. Не че не сме внимателни шофьори, но да караме с повишено внимание, защото често в ПТП страдат не виновните,а невинните, тези,които карат внимателно и разумно. И преминавайки през мястото Х ще си имаме едно наум,а пък ако има заобиколен път - току виж някой него е предпочел,а не основния и известния.

Дали ще стане този списък?????

Аз мога да посоча пътя за Банско, в частта му след Симитли. Добре,че в момента там увеличават виражите и завоите не са толкова остри и опасни. Друг опасен път - незнам защо е така, но това е абсолютно прав участък - Добрич-Варна през Стожер,а с ...паметници.
« Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 12:28 от ЖЕНАТА - МЕЧ(ТА) »
Цитирай

София

Малко преди Владая като се идва от Перник. Ужасни дупки, а вечер е много мрачно.
Преди 2 седмици имахм малък инцидент там, добре че се разминах само с изкривена джанта и спукана гума.
Няколко дни след моя случай, чух, че  там станали някакви верижни катастрофи.
Цитирай

София

Тръгнахме един ден с колата на обиколка из Централна България и решихме да минем през прохода Шипка.Част от него беше затворен,та се наложи да се отбием през Бузлуджа.Е няма друг такъв ужас - чести завои на 180 градуса , тесен път осеян с огромни дупки в които и джип ще се потроши - ако друга кола насреща заобикаля дупките нямаш много шанс.
Цитирай

Много хубава тема!

Возим се на път от летището, пък аз
недоволствам, че имало много дупки.
Брат ми ме успокоява, неравности.
Е, дупките ями ли са?
Цитирай

Балчик

Балчик- Добрич, сравнително прав и добър път , с много паметници. Също Каварна- Калиакра, Стара Загора- Нова Загора.
Цитирай

Кори Селести

Аз просто не знам откъде да започна.
Цитирай

София

Оказва се, че и магистралата е опасен път, защото....съм виждала паметни плочи и от двете страни, и в двете посоки.  Shocked
За мене лично опасен участък е около Ловеч....преди години при Микре нали се блъснаха и загинаха няколко депутатки, ако си спомняте.
Цитирай

побут  Crying or Very sad няма ли желаещи.....
Цитирай

BE, 2260

От Бургас до Слънчев бряг, особено преди Ахелой. Гъзетата карат като бесни и всяко лято е касапница. Макар че куките са на всеки километър.
И пътят от Бургас надолу към Созопол е осеян с паметни плочи.
Цитирай

Plovdiv

Пловдив-Асеновград също стават доста катастрофи, въпреки че и там има куки.
Цитирай

На погрешната планета

Както и Пазарджик-Пловдив. Уж прав път, а доста млад народ се изтрепа там Confused
Цитирай

София /Абсурдистан

В София №1 е Цариградското шосе, в района на Плиска. Там сякаш дявола седи и си хваща жертви. Всеки ден има по нещо.
Цитирай

При гларусите

Варна-Добрич
Булгас-Созопол
Сл.бряг-Бургас
Гумения завой-Варна
Тетевен-Рибарица
Каварна-Калиакра
Магистралата около гр.Девня
Варна-Злпясъци
и зажалост много много много други........ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Русе-Бяла!
Цитирай

Русе-Бяла - много, много натоварен, много тирове, много забързали се и неразумни шофьори.
Търговище - Шумен - сравнително прав участък, което причинява доста рисковани понякога направо нагли изпреварвания
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.