Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора

гр. Пловдив

Какво ви свърза с човекът до вас? Общи интереси, общи теми за разговор или противоположностите, които някой казват се привличали...?
Цитирай

За съжаление в последните години ..детето,работата ни е една и съща,но определено сме с различни виждания за живота-глобално различни и това е много голям проблем.....
Цитирай

София

Общи финансови интереси hahaha
Шегувам се, разбира се. Това, което ни свързва най-здраво, е общото ни виждане за бъдещето. Мечтаем за едни и същи неща и се стремим заедно да ги постигнем. То това всъщност е семейството Peace
Цитирай

В сърцето на ММ

Ние сме абсолютни антиподи-аз съм припряна,а той е изнервящо спокоен.Коренно различни интереси.Той може да изкара 24 часа пред телевизора,а аз предпочитам да прочета хубава книга.Но може би точно това ни свързва и кара да живеем в хармония.Съпругът ми е най-добрият ми приятел-винаги мога да разчитам на разбиране и знам че каквото споделя ще остане в него. Love
Цитирай

Пловдив

Разбирателството най-вече. Имаме много силни чувства един към друг, но разбирателството ни е най-важния фактор за успеха на семейството. Аз съм много ларж и за дреболии не правя проблем, рядко ме ядосва с нещо, но и той отстъпва, като се запъна за нещо. Аз лесно не се предавам, когато решаваме важен въпрос. И винаги става както съм решила аз. Той просто се съгласява с мен, защото имам разумни доводи и факти.
Цитирай

София

Абсолютно всичко! И децата, и общите ни мечти, и общите ни предпочитания, еднакви литературни и музикални вкусове, любими общи храни, аромати и какво ли още не. Професиите ни са коренно различни, но и на двамата ни е интересно да си споделяме за неща от работата ни /а и да се изслушваме/. И все пак не сме еднакви - различни темпераменти. Но се допълваме взаимно.
Цитирай

София

Общо взето в повечето неща сме пълна противоположност, той е разпиляният-аз съм подредената,той- не обича разходките, аз- обратното и куп подобни неща......., но си пасваме супер,напасваме се някак и готово,понякога се налагат и компромиси,няма как... екстра си се разбираме.Всички тези противоположности ни свързват ,много рядко се караме, много често се разбираме дори само с поглед какво мисли другия. Той ми е съпруг и приятел,.....не ни е срам от нищо за каквото и да било,както той от мене,так и аз от него, абе отпускаме си душичките напълно един към друг както психически-така и физически, нищо,че сме различни ,......... сума ти глупости можем да си говорим, че ако не слуша някой отстрани ще каже тия са хахо  Mr. GreenVery Happy  Повярвайте ми ,така се живее много по -спокойно ...а и то си е казано...противоположностите се привличат
Цитирай

Sofia/ The Hague- Nl

Свързва ни любов.Всички останали неща,които ни свързват са подробности.
Цитирай

Видин

И нас ни свързва любавта. Иначе определено сме много различни, и много спорим  argueпо различни въпроси, но любовта наделява над всичко  loveuuu
Цитирай

Mediterraneo

Сигурно най- вече любовта. Иначе сме много различни и още толкова еднакви  Whistling. Много хора се чудят как е оцеляла 13- годишната ни до момента връзка  Crazy
Другото нещо- умеем да се забавляваме заедно. Това за нас е много важно.
Цитирай

София

По много неща сме на различно мнение,но като цяло имаме общи интереси,общи виждания за красота и естетика,с малки изключения харесваме една и съща музика,но най-вече се обичаме.Това е разковничето за щастлива връзка.Другите неща могат да се напаснат.
Цитирай

Нас ни свързва любовта и онова чувство за разбиране и усещането, че винаги има на кого да се довериш. Имаме колкото еднакви толкова различни интереси, но и на двамата ни е интерсно с какво се занимава другия... и често обсъждаме различни теми.
Вижданията ни за битовите неща в живота са много различни, но не и несъвместими, гледаме да сме толерантни един към друг.
Цитирай

Няколко щастливи години... това е, което ни свързва. Не е много ама като за начало смятам, че не е за изхвърляне  Hug
Цитирай

София

Свързва ни преди всичко това, че ни е добре заедно. Имахме доста дълга връзка, и се познавахме отлично, а бракът ни е твърде кратък, за да има някакви значими общи финансови интереси. В доста неща сме противоположности обаче - аз съм голям инат, налагам се, амбициозна съм - той изобщо, освен това не е властен, и ме оставя да се разпореждам  Confused работим коренно различни неща, но от друга страна вкусовете ни удивително съвпадат - що се отнася до музика, храна, разбирания за прекарване на свободното време и т.н. вероятно защото се познаваме почти от деца, и явно сме успяли да се напаснем добре. Просто имам усещането, че съм намерила сродна душа, въпреки различията...Надява се да не идва момент, в който ще ни свързва само детето  Rolling Eyes
Цитирай

любов, другите неща са второстепенни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора