вярвате ли на онези сцени от филмите, в които ...

  • 1 628
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539


Ако нямате проблеми с храносмилателната система, не би трябвало да ви мирише дъха. Обърнете внимание с какво се храните и дали не го правите късно вечер. Посещението при зъболекар също е опция.
Всъщност, ако сте пушачи, може и на това да се дължи.
И аз така мисля.
Не съм забелязала лош дъх сутрин нито при мен, нито при него.
Затова често забравям дори забравям сутрешното миене на зъбите.
Но наистина има хора, на които сутрин им мирише лошо устата Peace

# 16
  • Мнения: 14 486
по принцип на нищо от филмите не вярвам. ти вярваш ли че секс всички правят завити с чаршаф?!? Mr. Green

# 17
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ми що пък не. И ние сутрин го правим. Или пък през нощта ако някой от двамата се събуди с "вдъхновение" Heart Eyes. А за чаршафите - със, без, когато както се случи  Blush.

# 18
  • Мнения: 4 053
Rolling EyesНие сме от мърлячите, на които това не им пречи. Че като си си взел душ вечерта, понамазал си се с нещо ароматно и приятно, измил си си зъбите и примерно ползваш вода за уста против плака и т.н., какъв е проблемът да се събудиш в 3, в 5, в 7 или както дойде и да правиш секс?
И между другото, голям процент от удоволствието в секса идва от спонтанността.Точно тя ще иде на кино, ако кажеш точно в тоя момента - тряй сега 15 минути да се изкъпя и напарфюмирам Shocked

 newsm53 афкорс

# 19
  • Мнения: 953
няколко пъти съм оставала на сухо заради това да си мия зъби и да си взема душ,така ,че падне ли не мисля.
удоволствието преди всичко е в спонтанността,в порива.
но ако всеки път когато го правите се свързва с някаква подготовка ,то много рано ще ви писне и тогава се почва с въпросите "не ми изневерява ,но и не иска да прави секс с мен".
ами човека като си представи какво го чака преди и след това ,по-добре да се откаже.
пък като си взимаш душ вечерта,не вярвам на сутринта да миришеш на умрели плъхове.
но всеки си има предпочитания.
ние сме като тийнейджърите - спонтанен,но с такава жар.

# 20
  • Мнения: 4 546
то темата започна да прилича на "правите ли секс сутрин"  Laughing

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
вярвам, да.
Не ми пречи, не ме дразни.

Тук коментираме само онази сценка от филма, а не кой, как и с какво/кого...  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
E  вие не правите ли спонтанен секс? Адски ми е странно, когато хората нагласят всичко - душ, парфюм, прическа, косми! Къде отива страстта?

Да, вярвам, случва ми се и се надявам това да не се промени. Защото когато престане да ми се случва, явно страстта вече ще е отлетяла.

# 23
  • Мнения: 1 488
Душът преди и след секс се третира в друга тема. Въпросът ми е достоверна ли ви е такава сцена и може ли да ви подейства еротично. Честно да ви кажа, на мен ми действат АНТИЕРОТИЧНО.

на мен ми е достоверна такава сцена, не само по филмите ами и в живота. така правим понякога със съпруга ми. и не ме е гнус от него ни най малко, нито пък него го е гнус от мен. и се целуваме, разбира се.

# 24
  • Мнения: 14 654
... двама млади се будят сутринта и се награбват БЕЗ ДА СА СИ ИЗМИЛИ ЗЪБИТЕ!
аз им вярвам  Mr. Green
но като бяхме малки със сетра ми, много гадно ни се виждаше

# 25
  • Мнения: 2 195
Вярвам , да , но на мен не ми е приятно.Както по-горе са казали , пропускаме мляскането и то заради мен.Мъжът ми не го бърка по принцип  Wink

Общи условия

Активация на акаунт