За фронта срещу старите моми

  • 3 152
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
като бивша стара мома мога да кажа, че сексуалният живот на неомъжените е много по-интересен от  този на домакините... така че, не знам за какво недоклащане става въпрос. говорим за сравнително млади жени - до 40 примерно.
самото словосъчетание ми е адски просташко, особено, когато го лепват на момиче на 28-30 години. балканска простотия...

# 46
  • Мнения: 391
като бивша стара мома мога да кажа, че сексуалният живот на неомъжените е много по-интересен от  този на домакините... така че, не знам за какво недоклащане става въпрос. говорим за сравнително млади жени - до 40 примерно.
самото словосъчетание ми е адски просташко, особено, когато го лепват на момиче на 28-30 години. балканска простотия...

 и може би завист ...

# 47
  • Мнения: 391
Толерантни са омъжените форумски жени
и като простират ,виждат че има много прозорци,освен техния.
Кварталната фризьорка е млада ,но има старомоминско мислене.

# 48
  • Мнения: 7 110
Преди време едно бабе ми обясняваше, че съм заходила, както и нейната внучка. Уникално възрастна бях - 23-24 годишна.  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 615
Ха! Че на последната ми ученическа бригада (през 1989г.) в Асеновградския консервен комбинат беше пълно с 16-17-годишни семейни помакини (вероятно и майки), които най-искрено ни питаха как по-точно си вyобразяваме, че ще се оженим, след като на 18 не сме, ами още губим време в училище Grinning
Казвам го без ирония. Просто това е въпрос на културна традиция, възпитание, среда... Лошо е, когато го чувам от млади, уж не обременени с какъв да е ценностен товар, хора, хем с големи претенции за модерност и пр.

# 50
  • Мнения: 14 133
Винаги са ми били смешни подобни коментари. По принцип ги правят ограничени хора. Един интелигентен човек никога не би тръгнал да обсъжда или коментира подобни неща, още по-малко да лепи етикети  Wink

Общи условия

Активация на акаунт