В коя седмица може да се види

  • 2 384
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте момичета!Вече седмица ми закъснява правих си три теста от които единия имаше много бледа втора черта почти прозрачна но я имаше.Два дена по късно си правих друг тест и беше отрицателен и до този момент не ми е дошло цикъла ми е много редовен никога до сега не ми е закъснявало но аз си мисля че може да съм бременна.БТ не спада се ди на 37,01с.въпроса ми е дали мога да се надявам и кога може да се види ако има бременност на видеозон но не на вагинален?Много ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 209
Мисля, че най бързо ще си отговориш на въпроса ако си направиш кръвен тест за беременност!!!

Пожелавам ти успех и много скоро да се похвалиш и да не ти се налага да пишеш повече в този подфорум...

# 2
  • Мнения: 1 243
Направи си пак тест след 2-3 дена.Ще стискам палци всичко да е наред Peace



# 3
  • София
  • Мнения: 626
Мен ме видяха в 7 седмица и то с много мъки!
Успех!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 335
Мен - в 6 та.При това с коремен.
Успех ти желая!!

# 5
Мен също много ме интересува този въпрос, тъй като и аз съм със закъснение от 9 дни и положителен тест. Още не мога да разбера как ги броите тези седмици-от началото на последната М или от деня на ову-то, защото да се види чак в 7ма седмица ми се струва много късно.

# 6
  • Мнения: 179
Мен също много ме интересува този въпрос, тъй като и аз съм със закъснение от 9 дни и положителен тест. Още не мога да разбера как ги броите тези седмици-от началото на последната М или от деня на ову-то, защото да се види чак в 7ма седмица ми се струва много късно.
От началото на предишния цикъл се брои. Щом ти закъснява с една седмица - значи си в 5-та!
7-ма не е чак толкова далеч ...
Честито!

# 7
Благодаря, само дето съм страшно притеснена защото имам болки и се притеснявам да не е извънматочна-доста силни са понякога. Миналия понеделник бях на доктор заради тях -но той нищо нередно не видия засега, но и бебе не видя-е то е било много рано де  Sad
И сега съм на преглед в четвъртък , ако не съм откачила  Sad

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Благодаря, само дето съм страшно притеснена защото имам болки и се притеснявам да не е извънматочна-доста силни са понякога. Миналия понеделник бях на доктор заради тях -но той нищо нередно не видия засега, но и бебе не видя-е то е било много рано де  Sad
И сега съм на преглед в четвъртък , ако не съм откачила  Sad
От извънматочна няма как да те боли при толкова малко закъснение, споко  Peace Болките там почват поне след 2-3 седмици закъснение, в някои шантави случаи като моя чак след месец.
За "виждането" - при мен на 11 ден закъснение с вагинален ехограф се видя точицата на мястото й. След още 10 дни получих потвърждение, че бременността е истинска, т.е. има някой вътре  Flutter Така че изчакай още 3-4 дни и върви да те видят. Болките, които усещаш сега, са нормални за този етап, не се тревожи. Аз непрекъснато имах чувството, че ще ми се пръсне матката и ще мо дойде цикъла  Rolling Eyes

# 9
Svetli,  много ме успокои-Благодаря ти!   Simple Smile Болките понякога са нетърпими и се притеснявам да не навредят на бебо. Ще трябва да стисна зъби и да се моля в четвъртък да се види нещо  newsm17

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Можеш спокойно да пиеш Но-шпа 3х1 хапче или по-малко, колкото ти е нужно. Така ще избегнеш спазми на матката, ако болките са много силни. Успех!

# 11
  • София
  • Мнения: 626
Да,започни да взимаш но-шпа.Така ще успокоиш болката.
Стискам ти палци!  bouquet

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
В 5-6г.с с вагинален ехограф се видя плодния сак.

# 13
  • Мнения: 701
При мен в 6 седмица от датата на цикъла се видя точката със сърцето.Беше вълнуващо.

# 14
Не знам дали си внушавам обаче ми се струва, че болките ми се усилват от но шпа -то  newsm78 И затова вече не го пия.
Благодаря ви момичета-ще пиша в петък какво е станало при доктора.

Общи условия

Активация на акаунт