Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

в шарен и топъл дом, за какъвто винаги съм мечтала

След като наедрях започнах да си търся дрехи за новия корем и тъй като нося много шарени неща, реших да си купя някой черен панталон, пола, нещо по-семпло като цвят за да мога да нося с повечето шарении, които имам. Огромно беше очудването ми, като продавачката в магазина, само дето не ме нарита, защо съм носила черно, да го махам това черно, че спирам енергията на детето   newsm78 Честно казано, научих какви ли не чудеса, че не трябва да правя докато съм бременна, но това не бях чувала.
Някой знае ли нещо по въпроса? И трябва ли сега в името на енергията на бебчо да ходя като шантава ?!
Цитирай

Абе глупости!  Crossing Arms Не им се връзвай на щуротиите, ами си носи това, с което се чувстваш най-добре.
Спирала си му енергията...  ooooh!
Цитирай

днес тук, утре там...

... и да не стъпваш на кабели , да не хвърляш  боклука по тъмно, да не се подстригваш, да не ядеш риба....и още куп ей такива щуротии  ooooh!. Носи това което ти е удобно и не се връзвай на такива неща  Wink
Цитирай

Sofia

Носи това,в което се чувстваш най-хубава и най - ти е комфортно!Само ти можеш да усетиш,кое е по-добре да облечеш.Често  ти самата даваш смисъла и енергия на дрехата,а не и обратното!
Цитирай

под жаркото слънце

Носи това, което ти харесва и в което ти е удобно  Peace
Цитирай

Австрия

Very Happy Хахаха...ами аz като ходя само в черно какво да правя Whistling Дори си 6ия в момента черни но6тници zа родилното Mr. Green Това с енергиите са глупости...Всичко е въпрос на вкус...Аz от 10 години нося само черни дрехи(тов аси е мой иzбор) имам едно дете и второто е на път...Може би съм пристрастна и рискувам другите мами да ме линчуват тук по форума Mr. Green,ама според мен си носи това което ти харесва...А тая продавачка да се  #2gunfire И мен ми викат,zа6то искам да ходя с черно в родилното,ами нали това дете трябва да свикне с майка си...в друго няма да ме вижда така или иначе Peace
Цитирай

Ама че глупости.................
Цитирай

Варна

Peace
Цитирай

Не се връзвай на такива глупости hahaha
Цитирай

София

Това са пълни глупости!  Naughty Зашо изобщо се връзваш?! Wink Аз си бях взела едни бременски черни джинси и доста ги поносих, но за съжаление са ми адски неудобни, както всички дрехи за бременни, поне за мен. #Cussing out Изобщо не съм мислила да спра да нося черно, ако ми се доноси.
Носи, това, което ти харесва. Very Happy
Лека бременност! Hug
Цитирай

Цитирай

Хихихихи, ДА КАЖЕМ НЕ НА СУЕВЕРИЯТА!!!  Mr. Green
Цитирай

Варна

Smile
Носи това, което ти е удобно, че аман от такива щуротии
Цитирай

София

То ако беше толкова вредно всичко, което казвот бабите, се чудя защо изобщо се произвеждат такива работи( черните дрехи например, или много бременни се боядисват и подстригват....)
Цитирай

под звездите

Ох, сега пък енергията на бебето ! Носи това ,с което се чувстваш красива!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора