Продуктите от сериите "Медо" на "Био-дар" - вашите впечатления?

  • 3 682
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 328
Пускам темата, защото:
1. Чрез търсачката на форумите не намерих подобна;
2. Покрай кончината на Кембъла, Бог да го прости, попаднах и на негово интервю, в което разказва за отслабването си чрез тези продукти;
3. Изчетох инфото в сайта им и се метнах до единия от посочените там адреси на магазини - посрещнаха ме две жени, които се опитаха да ме убедят, че трябва да откажа пушенето /не пуша/ и че трябва да мина през индивидуална консултация на цена 20 лв., за да мога да си купя точните продукти. След като разбраха, че няма да стане, и се повъртяха още малко - колкото да тръгна към изхода, ми дадоха листовка, в която са упоменати отделните комплекти от продукти. Калкулираха ми комплекта за отслабване и се оказа, че струва 59 лв. - цена, която бих могла да понеса, ако има желания ефект. Става дума за месечен разход. Но...поведението на тези жени направи така, че и без друго начилните у мен семена на съмнението да покълнат.
Затова очаквам вашите отговори!

# 1
  • Мнения: 2 829
здравей----аз съм пила продуктите на медо---мисля че беше номер5--какво да ти кажа--пила съм ги преди 4 години някъде--ефект имаше--отслабнах някъде 5 кг,обаче
първите 3 дни ми беше толкова лошо,,ама такова адско главоболие имах--не е истина--това било от изхвърлянето на токсините .Значи  ,аз успях да го направя този мисля че беше 1 седмица режим защото нямах ангажименти,,----чувствах се адси зле--като парцал Cry
мисля че --все пак отдавна беше---,че това не е за 1 месец както са ти казали,---а за 10 дни,,после задължително трябва да спазваш режим по схема--на мен ми бяха дали една книжка -около 3 лв май беше,,аз не успя да спазвам разбира се,защото режима е много строг ,и естествено качих килограмите.Това е от мен--ако имаш още въпроси--с радост ще ти отговоря Wink,,но какво да ти кажа--не повторих,защото няма как 3-4 дни да съм аут --със зверско главоболие Wink

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Предлагали са ми програмата,но предпочетох да не харча излишни пари,резултата се постига  със здравословно хранене и чист натурален мед. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 958
Аз също се бях заинтересувала от тези продукти преди време, като интересът ми беше породен от тук:

http://biodarmedo.com/otsivi.htm

...но така и не ги пробвах  Peace

# 4
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Две теми има за тоз Медо Laughing,ама се за записах и в двете че ме заинтригувахте

# 5
  • Мнения: 916
Аз си го бях поръчала преди около 2 год.(МЕДО №5-той е за отслабване),но нямаше голям ефект...същото може да се постигне с обикновен мед,а не да дадеш 50 лв. за нищо!

# 6
  • Мнения: 2 147
Аз също съм ходила в един от офисите им (Лъвов мост) и взех та се вързах и си купих за 50-60 лв. билки,книга-нея я поне прочетох,не отлабнах,също ми казаха ,че трябва да спра да пуша (аз пуша),за да е пълно прочистването на организма от петък 3 дни нищо не трябваше да се яде ,но аз все не намерих петък ,който да не ходя някаде....... ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 348
Здравейте ! Случайно влязох във вашия форум. По принцип съм от японките... понеже спазвам диетата Японско чудо.
И аз пробвах Медо № 5, но нищо не излезе .... изведнъж трябва да спреш да ядеш, да пушиш, да пиеш кафе ... и да минеш на треви, смесени с най-гадния мед, който съм опитвала. Отделно приготвянето на отварите, въобще гадна работа. Нищо не направих, хвърлих си парите на вятъра.... не знам, ама не бих опитала отново подобно нещо. Много съм доволна от японското чудо. Храниш се по правилата и сваляш. Е, това е от мен.

Общи условия

Активация на акаунт