Бременност и анален секс

  • 32 875
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Знам,че е абсолютно забранено,ще предизвика или спонтанен аборт,или раждане.

# 31
  • Мнения: 3 500
Абсолютно забранено! newsm11
Няма значение по какъв начин стигаш до оргазъм, защото самия оргазъм причинява контракциите!
Подкрепям.  Peace

# 32
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Според мен не рискувай!!!

аз бих ти дала същия съвет  Peace

# 33
  • Мнения: 1 216
 РАБОТАТА е В ОРГАЗМА!
Няма значение по какъв начин стигаш до оргазъм, защото самия оргазъм причинява контракциите!

# 34
  • Мнения: 86
Наистина проблема е че оргазма може да предизвика контракции.
И аз чувах че на някой бременни девойки започва да им се прави секс много повече заради хормоните......а на мен бремеността ми подейства по точно обратния начин. Чувствах се фригидна Sad

# 35
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Както са казали и момичетата, няма разлика между двата вида - матката се стимулира, а оргазмът може да предизвика контракции. Има и съвсем реалната опасност да си докараш инфекция с фекални бактерии (независимо от стриктното спазване на хигиена), която може съвсем да застраши бебето. Така че стискай зъби и ограничавай стимулите - таткото да не ти се увърта (за него няма забрана за оргазми, а тях може да си ги докара и без твое участие) и избягвайте да гледате възбуждащи сценки и филми Laughing

# 36
  • Мнения: 617
Здравейте! Тъй като имам проблем/втвърдяване на матката/ и доктора ми забрани да правя секс, а аз имам огромно желание, тъй като това продължава вече 2м., ме интересува знае ли някой как стои въпроса с аналния секс? Би ли могъл да ми навреди по някакъв начин?  EmbarassedИзобщо вреден ли е по време на бременност?Благодаря ви за отговорите предварително. Simple Smile

днес разбрах от моя гинеколог, че контракции по време на секс не са предизвикани от оргазма, а от спермата, която съдържа някакви вещества, които стимулират матката и контракциите.
Ти си прави извода, но все пак се консултирай с твоя гинеколог Simple Smile

# 37
  • Мнения: 911
 Simple Smile
Tова за спермата и контракциите е друго. От спермата има вероятност отвора на цеквикалния канал един вид да омекне, след което да започне разкритие, оттам контракции и, нали се сещаме? ... Ето още една "противопоказност" на секса за някои бременни.
 Simple Smile

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 973
Както са ти казали вече, ще трябва да траеш и да подтискаш нагона си в името не бебо!

# 39
  • Мнения: 311
Абсолютно забранено! newsm11
Няма значение по какъв начин стигаш до оргазъм, защото самия оргазъм причинява контракциите!
И аз така мисля Peace
NaughtyИ според мен е така

Това е и моето мнение

# 40
  • Мнения: 777
Горката мама направо я разкъсахте... Добре е, че давате мненията и съветите си, но бъдете малко по-меки... Тя и без това се притеснява да се обърне към лекаря си и затова търси нашия съвет. Някои от вас, мами, бяха доста остри в изказванията си. Нормално е да има притеснения в този случай и знайте, че бремеността не действа при всички както при повечето от вас - да няма никакво желание за секс... При някои е точно обратното. Това не означава, че тази бъдеща мама не се притеснява за бебо... Аз също имах забрана от лекаря в ранните месеци - при мен проблема беше, че мъжа ми е доста.... настоятелен. Така че ние също търсехме някаква алтернатива... въпроса е че гледах да е възможно по-рядко и действително да се внимава.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт