Sally Clark

  • 1 387
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 032
Искам да спомена, с болка, Сали Кларк, жена на мой колега, и нашумяло име от таблоидите тука, майка-загубила двете си деца от cot death syndrome, и пострадала от неспрадведлив съдебен процес.
Сали загуби двете новородени деца, Кристофър и Хенри. Не се предаде, скоро си родиха трето детенце. Съдиха я, че е причинила смъртта на Кристофър и Хенри, осъдиха я на базата на доказателство на лекар-експерт, който каза, че шанса 2 малки деца на едни родители да загинат от cot death syndrome бил едно на 73 милиона. Тя отиде в затвора, когато би трябвало да се бори с мъката за загубените деца и да се грижи за третото новородено. По-късно последваха: откриване на генетична връзка за cot death syndrome, откритие, че шанса това да се случи на 2 деца в едно семейство е 1 на 200, а не 1 на 73 милиона, и разкритие, че точно този лекар-експерт действал непрофесионално и отнемането на правото му да практикува.
Сали прекара повече от 3 години в затвора. Мъжът й винаги е настоявал, че тя е невинна.
Тази неделя, на деня на майката, Сали е починала в съня си. На 42 години. Мъжът й (моят колега) е бил във Франция по работа (по съвпадение, сега аз ще трябва да му поема тази сделка и ми е болно само от докосването до тяхната трагедия).
Поклон пред паметта й.

# 1
  • Мнения: 4 965
Случаят ми е познат от медиите, а разказваха историята и по Риалити.
Жалко за жената - дано сега е при двете си ангелчета и оттам да бди над детенцето си.
Колко голяма болка е изживяло това семейство.
Това няма да намали болката му, но предай на твоя колега, че има и съвсем непознати хора по цял свят, които са съпричастни и скърбят за случилото се.

# 2
  • Мнения: 7 107
Случаят нищо не ми говори. Това не прави трагедията на семейството по-малка.
Да почива в мир жената и да закриля малките си ангелчета и живото си детенце.  Praynig

# 3
  • Мнения: 345
Просто нямам думи с които да изразя чувството, което ме връхлетя #Cussing out #2gunfire #2gunfire Praynig

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
жалко за съдбата й
но пък сега е при децата - предполагам майчиното й сърце не е издържало раздялата
вярвам че тя ще е по-добре
дано мъжа й намери покой след всичките тези трагедии

# 5
  • Мнения: 4 390
Много тъжно. Sad
Познавам случая от медиите, онези дни гледах за него и по Риалити ТВ...
Млада си е отишла, много жалко.

# 6
  • Мнения: 419
Нямам думи......Не съм чувала за случая,но трагедията е огромна!Поне сега е при ангелчетата си и бди над тях!
Дано мъжа и намери сили!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 941
Нямам думи  Sad
И това, че си е отишла в този ден...
Дано мъжът й и детенцето й се справят в тази мъка  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт