Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1 185-1 199 от 1 509 отговора

За какъв вид "изчистване" говорим?Да няма активна субстанция или да няма ефект.Активната субстанция бързо се метаболизира и отделя при кортикостероидите (не си спомням за какво време) но ефектите по дълго.
Цитирай
здравейте искам да ви попитам някой чул ли е за новото лекарство по добро от хумира- актемра?вчера д-ра ми каза за него но не намирам мн. информация Crying or Very sad.
Цитирай
az sam na 40 godini ot tri godini stradam ot revmatoiden artrit v momenta bolesta e viv vtori stadii  ot nacalo zapocna s mnogo jestoki bolki po stavite na ricete sled tova vrata  ramenete otoci po krakata zapocna iskrivqvaniq po ricete i vece pocti sim netrudosposobna sutrin sled stavane ot sin mnogo trudno se razdvijvam lekuvam se s prednizolon  metotreksat feloran no po nqkoga i tova ne pomaga po sivetvayte mi s nesto  koeto povece ste mi pomogne da se virna kim jivota i trudosposbnosta si ot tri meseca kolqnoto mi otece i otoka ne spada tova mnogo me izmicva imam oste mnogo nesta da virsa v jivota nqma li nesto koeto da spre tazi bolest posivetvayte me                                                                                                                                                                                                                                                                     zelya
Цитирай
ЗДРАВЕЙ ZELYA Д9РА ТИ НЕ ТИ ЛИ ПРЕДПИСВА НЯКАКВО ПО СИЛНО ОБЕЗБОЛЯВАЩО ОТ ФЕЛОРАНА?АЗ МОГА ДА ТИ ПРЕПОРЪЧАМ ЦЕЛЕБРЕКС ОТ НЕГО МЕН МЕ ОТУСКА НО СЕ КОНСУЛТИРАЙ С ТВОЯ ЛЕКУВАЩ .
Цитирай

София

zelya и аз до скоро бях като тебе - с отекло коляно, глезен, и надути пръсти на ръцете. болките бяха нетърпими в един момент. имах чувството че умирам:(.от както минах на медрол коляното ми спадна и глезена също. ръцете още са си надути и си ме болят. т/че има още какво да се желае.
 моят съвет е да се консултираш с ревматолог. обясни му че те боли, че си отекла. той ще ти каже какво да правиш и ще ти смени лекарствата ако трябва.
тука никой не може да ти помогне кой знае колко освен да споделиме какви лекарства пиеме.
Цитирай
ZDR.BUNNIE искам да те питам ти чула ли си нещо за актемра?а също и за мелбек?от няколко дни съм на мелбек д-ра ми го даде като мостра и се чувствам добре нямам болки сутрин при ставане Smile
Цитирай

На края на света !

KRATRIN преди години ми бяха изписали да пия  мелбек вечер при нужда  .
http://www.nobelpharma.bg/index.php?article=11

За актемра ,чувам от теб сега преглеждам какво има в нета  Peace
http://translate.google.bg/translate_s?hl=bg&client=firefox- … ink&resnum=11
Цитирай
благодаря за сайта мила,като гледам това е по добро от хумирата а и не казват за толкова страшни ефекти Cool
Цитирай

На края на света !

kratrin  а каква е цената на това лекарство  newsm78 а това чете ли го  Rolling Eyes http://www.fiercepharma.com/story/roches-actemra-linked-15-deaths/2009-03-18
Цитирай
да четох и за това Чародейке.незнам каква е цената никъде не намерих нито пък лекаря ми я каза .Просто той ми предложи това лечение като най-добро на този етап Sad..........незнам какво да си мисля вече....
Цитирай

http://www.fiercepharma.com/story/roches-actemra-linked-15-death … sl%3Dbg%26tl%3Den
Цитирай
нещо този линк който си дал не ми го отваря Sad така че кажи какво пише ако не те затруднявам Rolling Eyes
Цитирай

http://online.wsj.com/article/SB123735013931766981.html?mod=googlenews_wsj
sorry
Цитирай
the drug  извода който си направих от прочетеното е че риск има във всяко лечение за ра Crying or Very sad независимо дали хумира,енбрел актемра и т.н.....просто рискуваш и ако ти е писано печелиш Confusedзнаеш ли какво ми каза д-ра,че масово хората се записват за нещо като опитни зайчета за тестване на лекарства независимо от страничните ефекти просто защото са безплатни Crying or Very sad
Цитирай

the drug  извода който си направих от прочетеното е че риск има във всяко лечение за ра Crying or Very sad независимо дали хумира,енбрел актемра и т.н.....просто рискуваш и ако ти е писано печелиш Confusedзнаеш ли какво ми каза д-ра,че масово хората се записват за нещо като опитни зайчета за тестване на лекарства независимо от страничните ефекти просто защото са безплатни Crying or Very sad
Масово е и това се нарича медицинско проучване, което се прави под строг контрол от страна на европейската агенция по лекарства, правят го само клиники които имат съответен лиценз и пациентите влизат по желание в тези проучвания.На някои пациенти това се заплаща дори.Зависи от проучването.Обикновено са безопасни, но историята познава и страшни неща.Няма как!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1 185-1 199 от 1 509 отговора