Сутрешно гадене - толкова рано?!

  • 5 247
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 29
Здравейте, Мили момичета!

Първо искам да благодаря на всички, които пишат във форума, защото от вас научих много неща, които не ги пише в статиите и специализираните материали, които чета! newsm10

От скоро следя с голям интерес този форум, но сега пиша за първи път. И така...да мина направо към въпроса. От три месеца правим опити за бебче с моя приятел, но за сега безрезултатно. Този път обаче получих сутрешно гадене (или поне аз си мисля, че е това). Вече три сутрини подред получавам позиви за повръщане и ми се гади (общо взето цял ден). Евентуалното зачеване би трябвало да е станало на 13ти, а днес е 19-ти. Възможно ли е толкова рано да имам сутрешно гадене? В различни материали, които съм чела, пише че се появява най-рано две седмици след зачеване. Или може би желанието за бебе е толкова голямо, че си внушавам симптоми?

Благодаря предварително за отговора!

# 1
  • Мнения: 364
Миличка, дано да е станало!  Praynig
Иначе откакто правим бебче си намирам какви ли не симптоми! Кой от кой по-изразен и пак нищо. Мисля си, че преди да започнем бебеправенето със сигурност е имало дни, в които да ми се гади, вие свят, болки в гърдите и придърпвания, но не съм обръщала внимание. Сега се вторачвам във всичко и все се питам - Дали....
Миналия месец бях толкова сигурна, че съм бременна - уви, не бях.
Моят съвет е да изчакаш, скоро ще разбереш дали е така. И да не се самонаниваш много като мен, че после разочерованието е много голямо!

Стискам палци да не съм права!  Praynig Успех!!! Hug

# 2
  • Мнения: 14 486
аз напоследък получавам гадене преди идването на менструацията. и не ми закъснява - точно навреме и с гадене Sick

# 3
  • Мнения: 29
Благодаря ви за отговорите!

love_sunrise, напълно те разбирам за какво говориш. И аз съм същата. За какъвто симптом прочета и веднага го получава. Гледам да се удържам да не се ослушвам толкова за признаци, но не успявам съвсем:-)

Успех и на теб в бебеправенето!!! И дано скоро се похвалиш с  EFP

# 4
  • София
  • Мнения: 626
Дано да е от хубава новина! Hug
Важното е да си добре и трябва скоро да си направиш кръвен тест,за да разбереш за какво става въпрос!
Успех!  bouquet

# 5
  • Мнения: 701
Надявам се новината да е хубава и скоро да се радвах на положителен тест.Лично аз мисля,че е малко рано за гадене,но не е невъзможно.Организми всякакви,при всеки е различно!

# 6
  • София
  • Мнения: 163
Напълно възможно е! При мен беше точно така.  Гаденето започна само седмица след зачеването и просто бях сигурна, че съм бременна, дори още не си бях направила  тест. Пожелавам ти успех!

# 7
  • Мнения: 26
Евентуалното ми забременяване е около 10, а към 15-то число, вече неможех да помириша кафе сутрин. Не получавах позиви за повръщане, но гаденето си го имаше. Изчаках още малко и резултата беше -  EFP .
Пожелавам го и на теб Velmona, както и на всички, които го искат! newsm10

# 8
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
При всяка жена бревенността е строго индивидуална.Възможно е да ти се гади от това,че си бременна или от това че много искаш да си.
Стискам палци!

# 9
  • Мнения: 1 209
Стискам палци...  Hug Hug Hug

Дано гаденето е от това, което ти искаш, дано скоро видиш двете чертички и гаденето веднага да спре...

# 10
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И двата варианта са напълно реални (лично съм имала гадене от внушение, а по-късно и ранно "бременно" гадене). Хайде, стискам палци да е второто!!!!

# 11
  • Мнения: 2 309
По-скоро е от внушение,а може и да не е,знае ли се!? Thinking

# 12
  • Мнения: 3 500
Едва ли толкова рано. Може да е от нещо друго, но това не пречи да си И бременна, нали?  Grinning

# 13
Възможно е  Flutter  При всеки организъм (а и при всяка бременност ) е различно. При мен  една седмица или по- малко след зачеване ми се гадеше ужасно  Sick , а за кафе не можех и да помисля. #Crazy
 Стискам палци   fingerscrossed fingerscrossed  Hands Thumbsup

# 14
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Възможно е  Flutter  При всеки организъм (а и при всяка бременност ) е различно. При мен  една седмица или по- малко след зачеване ми се гадеше ужасно  Sick , а за кафе не можех и да помисля. #Crazy
 Стискам палци   fingerscrossed fingerscrossed  Hands Thumbsup
Така беше с дъщеря ми, а със сина ми разбрах много по-късно.
Дано да си бременна!

# 15
  • Мнения: 29
Момичета, благодаря ви за отговорите!!! Много е приятно да чувствам подкрепата ви. Тази сряда трябва да (не) ми дойде. Дано съм бременна Praynig

# 16
  • Мнения: 4 555
velmona, стискам ти палци и аз. Само не се настройвай прекалено силно, опитай се да не мислиш за това, доколкото е възможно.
И пий фолиева киселина Peace

Успех, дано да е бременност  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 35 919
Стискам палци...    Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 3 524
velmona, стискам ти палци и аз. Само не се настройвай прекалено силно, опитай се да не мислиш за това, доколкото е възможно.
И пий фолиева киселина Peace
Успех, дано да е бременност  bouquet
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 19
  • Мнения: 560
Обява:
Разменям неповторима и уникално сутрешно гадене срещу една нощ сън от 22,00 вечерта до 10,00 сутринта.Доплащам. newsm45

# 20
  • София
  • Мнения: 3 524
Вай ма Катьо какво стана, не можеш да спиш ли вече? Много отрано се подбра Hug Само спокойно, издръж още малко, няма начин, но преминава Hug

Общи условия

Активация на акаунт