Зачеване в Космоса

  • 2 047
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Не е възможно, защото на космонавта, астронавта или какъвто е там, няма да му стане от безтегловността, която цари в Космоса.
   Напротив, по-лесно ще му стане.
 И позите в Космоса са доста повече.

# 16
  • Мнения: 3 423
Ето на, позитивно изказване.

# 17
  • Мнения: 801
абе  ooooh!а аз се чудя Що някои жени опреличават раждането на "космическо изживяване", а то щото Там, в Космоса са заченали явно.......ама се спотайват, не щат да кажат как става номерът.

# 18
  • Мнения: 3 447
абе  ooooh!а аз се чудя Що някои жени опреличават раждането на "космическо изживяване", а то щото Там, в Космоса са заченали явно.......ама се спотайват, не щат да кажат как става номерът.
За зачеването не знам, но раждането сто на сто ще е по-лесно... бебето ще изхвърчи като тапа  Simple Smile

# 19
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Такива опити за зачеване  са правени още с първата жена космонавт: Валентина Терешкова, ако трябва да бъда сериозна по темата. Разбира се  имат задачи и цели ..не си правят разходка в космоса струваща стотици милиарди долари.Ако трябва да обсъждам позите...е лесно.  Mr. Green Не забравяйте че при еякулация спермата се " изстрелва" с над 150м в секунда.

# 20
  • Мнения: 801
абе  ooooh!а аз се чудя Що някои жени опреличават раждането на "космическо изживяване", а то щото Там, в Космоса са заченали явно.......ама се спотайват, не щат да кажат как става номерът.
За зачеването не знам, но раждането сто на сто ще е по-лесно... бебето ще изхвърчи като тапа  Simple Smile
Игати газировката, ахахаха Laughing

# 21
  • Мнения: 3 405
Може и да може, само трябва да се синхронизират движенията, напред-назад, нагоре-надолу, в кръг...
какъв е живота на сперматозоидите в безтегловност?

# 22
  • Мнения: 3 423
Да, това за товарищ Терешкова и
аз съм го чувала. Чудех се, дали има
по-нови данни. Все пак напоследък
все по някоя и друга няня литва. Ето,
и Ню говори убедено, като че от опит.
Ясно е, че има това в онова и душата
в рая, но защо не става оплождане?

# 23
  • Мнения: 3 447
Ясно е, че има това в онова и душата
в рая, но защо не става оплождане?
Сигурно животворната течност излита навън и се носи из въздуха на малки бели сферички  Thinking

# 24
  • Мнения: 2 792
 Може гравитацията да влияе на овулацията, какво сте се хванали само за семето.

# 25
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Не е само до оплождането.Много фактори трябва да налице. А ако процесите там се развиват много бързо...или много бавно?Може да има оплождане , но деленето на зиготата да се наруши..или някой следващ процес... Нали най големия въпрос  и загатка за учените , включая цялото човечество е   " Рецептата за дълголетие"

# 26
  • Мнения: 3 405
Там процесите май по-бавничко се развиваха, нали космонавтите не стареели в Космоса, или поне стареенето ставало по-бавно.

# 27
  • Мнения: 2 907
Преди много години прочетох едно интервю с Ал Пачино. На въпроса " Къде бихте желали да имате секс и не сте пробвали досега?" той беше отговорил " в Космоса ". Аз бях малка, зелена, наивна, та не знаех, че в безтегловност човек може да прави таквиз неща като секс. Взех го за базик  Laughing Но след време пораснах и пак ми се случи да чета, този път обаче научна литература.
Има твърдения, че оргазмът в безтегловност траел цели минути!... Та разбрах защо Пачино искал това  Mr. Green

А директно по темата. Защо да е експеримент? Може би трябва да преспя една нощ и утре отново да мисля по въпроса  Laughing Хайде, до тогава може да откриеш отговор.

# 28
  • Мнения: 3 423
Има твърдения, че оргазмът в безтегловност траел цели минути!... Та разбрах защо Пачино искал това  Mr. Green

Ето, не съм единствената.
С Пачино ще се разберем.

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нали знаете, че на космонавтите мусклулите им атрофират .... дори да бъде заченато детето няма да бъде износено, а камо ли пък родено

Общи условия

Активация на акаунт