ЗА или ПРОТИВ солариумите

  • 3 620
  • 98
  •   1
Отговори

Анкета

Какво ВИ е мнението за соларните студия

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 19 апр 2007, 17:58

  • Мнения: 75
Фенка съм на ПРИЯТНИЯ за окото загар-какво ВИ е мнението за соларните студия

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Против съм - не ми харесва тенът, който се придобива - не стои естествено и кожата се сбабичосва по-бързо.

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 17:16 от Нaти

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
ПРОТИВ - стои много изкуствено, винаги си личи че тена е напрвен в солариум, а и влияе зле на кожата - изглежда винаги суха, повехнала, състарена.

# 3
  • Мнения: 8 505
За,но с мярка.И към препичането на слънце отношението ми е същото.

# 4
  • Мнения: 764
До преди 2г. много ходех на солариум,но постепенно осъзнах,че всичкиоколо мен,които имат такъв загар изглеждат по-възрастни,кожата се сбабичосва направо.И се отказах от него.Въобще приключих с тена,дори и за през лятото,стара съм вече,пазя се....! Sick

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
против

# 6
  • Мнения: 1 802
Против. Харесва ми тен, но постигнат на плажа, този седи някакси изкуствен!  Peace

# 7
  • Мнения: 189
ЗА, с мярка  Peace
И някой може ли да ми каже как изглежда и какво значи "много е изкуствено"? Бас ловя, че лятото не може да се хване кой се пекал на плажа и кой в солариум... Да не говорим, че от слънцето поемаме много повече вредни UV лъчи и кожата също се "сбабичосва" ...
Така че всичко трябва да е с мярка  Peace

# 8
  • Мнения: 7 186
И някой може ли да ми каже как изглежда и какво значи "много е изкуствено"? Бас ловя, че лятото не може да се хване кой се пекал на плажа и кой в солариум...

Тенът от солариума е по- различен от плажния. Най- красивият тен се хваща от слънцето /ако се печеш правилно обаче/.
Аз намирам разлика дори между тенът от обикновен солариум и турбо.
По темата съм за, с мярка разбира се. Аз също ползвам солариум, но без да си пека лицето.

# 9
  • Мнения: 75
защо си пазиш лицето?И как го пазиш-смисъл мажеш ли го с нещо?
И някой може ли да ми каже как изглежда и какво значи "много е изкуствено"? Бас ловя, че лятото не може да се хване кой се пекал на плажа и кой в солариум...

Тенът от солариума е по- различен от плажния. Най- красивият тен се хваща от слънцето /ако се печеш правилно обаче/.
Аз намирам разлика дори между тенът от обикновен солариум и турбо.
По темата съм за, с мярка разбира се. Аз също ползвам солариум, но без да си пека лицето.

# 10
  • Мнения: 75
На мен просто ми се налага да ходя по здравословни причини,и просто се интересувам за ползата и вредата.....Гледам да съчетая полезното с приятното

# 11
  • Мнения: 14 133
За,но с мярка.И към препичането на слънце отношението ми е същото.

# 12
  • Мнения: 8 505
И как го пазиш-смисъл мажеш ли го с нещо

Изключва се лампата за лицето при хоризонталния солариум.

# 13
  • Мнения: 75
А с нещо мажеш ли си тялото?
Да го предпазиш от вредните лъчи...

# 14
  • Мнения: 8 505
Аз лично-да.С каквото предлагат в студиото.

Общи условия

Активация на акаунт