обяви

  • 913
  • 7
  •   1
Отговори
Къде мога да пусна обява за продажба без да бъда дискриминирана " от ентусиаст нагоре".

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
Как така да си "дискриминирана от ентусиаст на горе", не те разбирам?

# 3
  • Мнения: 5 255
Как така да си "дискриминирана от ентусиаст на горе", не те разбирам?

ОГРАНИЧЕНИЯ, ФОРУМИ ЗА ОБЯВИ

Нерегистрираните потребители нямат право да публикуват теми и мнения в доста форуми, а някои от форумите са скрити за тях.

Поради зачестилите злоупотреби с форумите за обяви (използваха се за продажба на стоки от магазини и оказиони, както и от некоректни потребители, които правеха по 4-5 нови регистрации на ден от един и същ потребител, изкупуваха на безценица стоки от майките във форума и ги продаваха с голяма надценка пак тук, във форумите, на други майки), то тези форуми вече са "скрити" както за нерегистрираните, така и за току-що регистрираните потребители, а теми в тях (във форумите за продажби) могат да се публикуват само от потребители с ранг от Ентусиаст нагоре (с над 50 мнения).

Това не е сайт или форум за търговия, обяви и покупко-продажби, а форумите за обяви са създадени с цел да са от полза на редовните потребители на форумите.

# 4
Аз съм редовен потребител от година и половина, но нямам достатъчно обяви. Освен това не мисля да злоупотребявам / в което вие не можете да сте сигурни/. Имам почти нова количка, която ми пречи в къщи и може да е добре дошла за някоя мама, защото ще спести пари. Все пак разбирам и вас- правилата са си правила. Опитах в продавалника, но не успях- проблем със сървъра.

# 5
  • Мнения: 5 255
Опитай по-късно  Wink

# 6
# 7
  • Мнения: 5 255
Нямам проблем с влизането  Wink

Общи условия

Активация на акаунт