Новия модел Каролина 2007 на Чиполино

  • 832
  • 11
  •   1
Отговори
Спряла съм се на този модел и много искам да си я купя ,но никъде няма.Казаха ми ,че нямало внос и не се знае дали ще получат изобщо Каролина.Ако някоя от вас знае нещо по въпроса моля да сподели.

# 1
  • София
  • Мнения: 549
Здравей, къде си питала и са ти казали, че няма внос??? Аз съм харесала същата количка и ми е чудно.

# 2
  • Мнения: 3 457
да така е не е внесен все още,днес бях в един магазин и говореха ,че за момента днес всъщност е дошло Пуки Peace

# 3
  • Мнения: 872
Количките Чиполино ги сглобяват в Пловдив,  по лиценз на...,там е завода.Въобще не ги внасят.Да
не си фантазират разни продавачки го казвам. И гаранцията е 1 год., а не 6 месеца, както казват по повечето магазини.
Аз съм ползвала стария модел на Каролина Grinning

# 4
  • Мнения: 3 457
Количките Чиполино ги сглобяват в Пловдив,  по лиценз на...,там е завода.Въобще не ги внасят.Да
не си фантазират разни продавачки го казвам. И гаранцията е 1 год., а не 6 месеца, както казват по повечето магазини.
Аз съм ползвала стария модел на Каролина Grinning
сигурна ли си като го казваш #Crazy,ако ги сглобяваха в Пловдив нямаше да има такъв недостиг на колички и модели,защото щяха да сглобяват това ,което се търси в момента.Моят мъж лично познава единият представител и то от доста дълги години и за такова нещо не сме чували Peace

# 5
  • Мнения: 872
И колелата Спринт мисля ,че бяха. Дано не те подведа за марката на колелета.На едно и също място се сглобяват.Сигурна съм.

# 6
  • Мнения: 3 457
е КАК СИ СИГУРНА КАТО НИЕ ЛИчНО ГИ ПОЗНАВАМЕ И НЯМА ТАКОВА НЕщО newsm78 ЗА КОЛЕЛАТА НЕЗНАМ...

# 7
Явно във Варна не са на ясно относно Каролината.Вчера видях в един сайт да я предлагат -115лв./новия вариянт/.От склада в Пловдив казаха ,че имали наличност и може би след няколко дни ще има и във Варна.Благодаря на всички!

# 8
  • София
  • Мнения: 549
Аз затова попитах, защото в склада в Пловдив са казали, че ще получат още миналата седмица от този модел колички. Би трябвало скоро да заредат и в другите градове. И тук в София ги няма по магазините

# 9
  • Мнения: 1 701
Малко късно виждам темата, но да си кажа...  Wink Днес си купих тази количка от новия "свински" магазин - Пигис май беше  Mr. Green за 112 лв. Като за няколко-часово ползване съм дволна, ще видим дали няма да се разглоби по прекрасните ни улици...  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 197
Такава видях в Хиполенд, но дали е от 2007 не знам.

# 11
  • Мнения: 3 457
да вече я има навсякъде Peace

Общи условия

Активация на акаунт