Schauma

  • 2 359
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 384
Ползвате ли продукти на Schauma?Аз съм много доволна от серията възстановяване и грижа с екстракт от кокос. Peace Аромата е невероятен... Heart Eyes
И аз  Peace От половин година вече ги ползвам  Flutter

# 16
  • Мнения: 5 317
преди като ги ги използвах бях доволна. Peace

# 17
  • Мнения: 2 047
    Само на аромат го докарват.

# 18
  • Мнения: 12 721
В момента използвам зеления балсам за мазна коса. Не е нещо кой знае какво, ама си ми върши много хубава работа - не ми се омазнява по-бързо косата, но и не се заплита. Помня, че преди няколко години съм си вземала и някои от техните шампоани, но щом не съм ги запомнила, значи с нищо не са ме впечатлили. Определено обаче не са ми създали някакви проблеми - щях да го запомня

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Не съм много очарована от тях,пък и не ми допада миризмата на кокос!

И аз така  Peace

# 20
  • Мнения: 4 170
Момичета,пробвахте ли новата Schauma за подхранване и блясък? newsm78 Аз си взех балсама и съм много доволна.Шампоана май още го няма в България.Ето какво представлява:

# 21
  • Варна
  • Мнения: 535
Преди много време, преди производството на шаума да се изнесе в Кипър, около 10г, че може и повече, бях много доволна от продуктите им. Бяха скъпи, много трудно се намираха, но за сметка на това невероятни. Сега качеството не е толкова добро, а моята коса е много капризна и не ги харчи...

# 22
  • Мнения: 6 164
Аз си взех Възстановяване и грижа - кафевия, преди 2 дни, 1 път се къпах с него, много ми сплеска косата, натежа, но иначе е добре, не е суха. А и мирише хубаво. Ама май само този е хубав. Thinking Имам спомени, че и други съм пробвала на майка ми.

# 23
  • Мнения: 128
Бях си взела един път шампоан п/в пърхот и вместо да има поне малко подобрение то така ми се влоши положението на скалпа че едвам после се оправих.

# 24
  • Мнения: 1 432
Изключително сум доволна от Шаума.Това е марката ,която пасва на косата ми след Пантен  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 3 677
От серията за мазна коса ми се появи пърхут...вече не бих си взела от тази марка Naughty Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 1 234
Преди години ги харесвах много и ги ползвах редовно.Нещо обаче май ги развалиха,или просто на косата ми не и се отразяват както преди.Хем не са евтини шампоани  Thinking,не е да струват 1-2 лв.На цената на Елсев на Л'ореал са,а не са толкова хубави,поне за мен. Wink

# 27
  • Мнения: 3 782
Преди ми харесваха много,наскоро си взех Глюз Кюр и направо съжалявам.Сега го ползвам като душ гел.Имам чувствот,че са развалили продуктите.

# 28
  • Мнения: 6 164
Преди години ги харесвах много и ги ползвах редовно.Нещо обаче май ги развалиха,или просто на косата ми не и се отразяват както преди.Хем не са евтини шампоани  Thinking,не е да струват 1-2 лв.На цената на Елсев на Л'ореал са,а не са толкова хубави,поне за мен. Wink

Е как бре, кафевия го взех за 2,30 от Кауфланд.
То и затова го взех, принципно съм на Елсев, но там нали няма френска козметика и грабнах Шаумата и ми направи впечатление колко е евтин.

# 29
  • гр.София
  • Мнения: 199
Аз от шампоаните не ,но балсамите много ми харесват и този който мирише на кокос  си взех  .

Общи условия

Активация на акаунт