draka-bg.com

  • 3 203
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3 011
Момичета купували ли сте нещо от този сайта, озадачи ме цената на течните червила Буржоа- 7лв  Shocked

http://www.draka-bg.com/index.php?m=320&prodid=383

# 1
  • Мнения: 2 047
   Това червило е явно в промоция, цените на другите им неща са нормални.

# 2
  • Мнения: 1 041
Буржоа имат намаление само на течните трайни червила Peace

# 3
  • Мнения: 101
Аз пазрих оттам. Simple Smile Всичко е точно.Пратката изпращат с куриер.Лошото,че в сайта не могат да се видят цветове,а само кодове на продуктите.Поръчвай без да се притесняваш. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 916
Намерих един любим парфюм, който смятах че е спрян от производство  Peace

# 5
  • Мнения: 9 095
може и сайта да не е обновяван, аз само съм разглеждала там, никога не съм поръчвала

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз пазарувам от магазина им в Люлин, от сайта не съм. Не бих си купила червило, парфюм, ф.т.д или друга козметика без да съм я видяла.  Naughty

# 7
  • Мнения: 5 313
Буржоа имат намаление само на течните трайни червила Peace
Само в сайта или по всички магазини.

# 8
  • Мнения: 3 011
Буржоа имат намаление само на течните трайни червила Peace
Само в сайта или по всички магазини.

Да и аз това ще попитам, защото тези гланцове а и самата козметика са ми любими.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 057
Аз съм пазарувала както от магазините им, така и от сайта. Всичко е точно. Много се стараят хората. Peace

А гланцовете сигурно са на прИмоция.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз съм също клиент на магазина в "Люлин". Наистина са много старателни, много любезни и се стараят да услужат на криента си по всякакъв начин. Доволна съм от покупките си там - всеки път си излизам усмихната и с хубаво чувство.

# 11
  • Мнения: 870
Аз пазарувам от магазина им в Студентски град, имат много добри цени и обслужването е супер  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 9 395
Аз съм почитателка на техните магазини. Hug
Ходя най-често в този след Румънското посолство от лявата страна на тротоара в посока зала Универсиада.
Винаги са много внимателни и любезни- цените им обикновено са най-добрите-говоря за декоративанта им козметика и парфюмерия. Peace
Сега там тече и промоцията на Макс Фактор (както и в Ремедиум, разбира се) за спиралите им по 12 лв. Simple Smile
Освен това, разпродаваха, сега, в петък разни други, не така популярни спирали на Макс Фактор за по 5лв.- примерно Лаш лифт и пр.
Много добро зареждане и добри консултанти. винаги ми е приятно да си пазарувам от тях.
Магазина им Скай Сити центъра- в Слатина/Редута/Гео Милев *щото съм го чувала и в трите варианта*-също е на ниво. Peace

# 13
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Анякой да знае в Плевен има ли такъв магазин?

# 14
  • Мнения: 1 041
Буржоа имат намаление само на течните трайни червила Peace
Само в сайта или по всички магазини.

Да и аз това ще попитам, защото тези гланцове а и самата козметика са ми любими.
По всички магазини Flutter

# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз пазарувам от магазина им в Студентски град, имат много добри цени и обслужването е супер  Peace
А къде се намира магазина,който е в Ст.град?

# 16
  • Мнения: 3 372
На мен не ми се отваря линка Cry

# 17
  • Мнения: 870
Магазина в Студентски град се намира срещу базара на Стол 4, от другата страна на улицата, там има фризьорски салон и магазини за дрехи и един за бельо...

# 18
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм купувала парфюми от техен магазин. Много съм доволна. Подариха ми с него и едно стикче против изпотяване Клинианс.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Магазина в Студентски град се намира срещу базара на Стол 4, от другата страна на улицата, там има фризьорски салон и магазини за дрехи и един за бельо...
Благодаря ти  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт