Да поиграем на честност?

  • 8 830
  • 350
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 710
Правила: Задавате някакъв въпрос или ситуация на която следващият играч трябва да отговори възможно най-искрено Grinning След като отговори , той задава въпрос Wink


Какво бихте направили ако имате 1 000 000 евро ?

П.п Ударите под кръста нямат особен смисъл, тъй като отговарящите ще се редуват на произволен принцип Twisted Evil

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 08:00 от Kasidy

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ще си платя борчовете Mr. Green
Сега сериозно докато не са заключили темата - ще обиколя местата, за които си мечтая - Египет, Китай, Австралия, ...

В този ред на мисли, ако имате извънредни пари - потъват ли те някъде във всекидневни нужди или биват оползотворени пак за извънредни неща?

# 2
  • Мнения: 4 068
Случва се и да потънат в ежедневните нужни, но по-често си купуваме нещо, за което сме мечтали примерно или отиваме някъде, където много сме искали да отидем. Извънредното си е извънредно. Mr. Green

Случва ли ви се да си пожелаете пак да сте на 18, неомъжена и без дете и да си поживеете волно като тогава?

# 3
  • Мнения: 4 710
Грях, не грях случвало ми се е.
С една малка корекция Simple Smile В представите си съм била 18 годишна мома, с 9 годишно дете  Mr. Green

Ако е въпрос на живот и смърт,бихте ли правили секс с човек, който ви е противен?

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Да.Животът е хубав...понякога.

А аз бих попитала,ако не е въпрос на живот и смърт,но имате възможност да го направите безпроблемно и без последствия,бихте ли правили секс с човек,който кара сърцето ви да се преобръща и коленете ви да омекват?Еднократно.

# 5
  • Мнения: 5 370
Тц, не, страх ме е от СПИН. Mr. Green
Бихте ли излъгали, кого и за какво?

# 6
  • Мнения: 4 710
Има само двама души, които никога няма да излъжа.Ако залога е голям бих излъгала, който и да е друг.

Ако днес е последния ден от живот ви как точно ще го прекарате?

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Бихте ли излъгали, кого и за какво?
Старая се да не лъжа. Бих излъгала, ако ме притиснат, изнудят, ако от това зависят не само аз, а и други хора - в добрия смисъл.

Забравих въпрос: Възможно ли е изцяло да си промените убежденията и вярата ви?



Ако днес е последния ден от живот ви как точно ще ко прекарате? - нищо по-различно, само ще се постарая да съм с близките си.

# 8
  • Мнения: 1 666
Бихте ли излъгали, кого и за какво?

Да! Има ли смисъл да уточнявам, всички изричаме лъжи непрекъснато - "Тази прическа много ти отива", "изяж си манджата, иначе няма да станеш голям"....


Въпрос: Ще приемете ли неприлично предложение за сума, която достатъчна да покрие вашия и на децата ви живот?

# 9
  • Мнения: 1 418

Ако днес е последния ден от живот ви как точно ще го прекарате?
[/quote]
Знам ли,ще се чудя каква простотия да свърша най-напред.
Ще се опитам да ограбя банка сигурно.
Да мога да оставя нещо след себе си. Mr. Green
Ще се видя с всички най-любими хора.

Какво бихте предпочели: любовта или парите?


# 10
  • Мнения: 4 710
Отговарям на последните три въпроса за да изравня играта, че ще се огелпи Laughing
Убежденията да, но не изцяло. Вярата-абсурд.
Не, няма да приема. Нямам цена.
Предпочетох любовта.

Щастливи хора ли сте?
Трябва само по един да отговаря на въпрос, защото иначе ще настъпи хаос. Laughing

# 11
  • Мнения: 5 577
Щастливи хора ли сте? Абсолютно честно - да.
 
Писва ли ви понякога семейният живот?  Outta Joint

# 12
  • Мнения: 1 666
Писва ли ви понякога семейният живот?  Outta Joint

Семейният живот не ми писва. Писва ми от битовизми понякога.

Бихте ли осиновили дете?

# 13
  • Мнения: 5 370
Писва ли ви понякога семейният живот?  Outta Joint

Семейният живот не ми писва. Писва ми от битовизми понякога.

Бихте ли осиновили дете?
Даааа, бих, даже на времето, когато си мислех, че поради възрастта ми няма да забременея-или ще стане бавно-бяхме обмислили такъв вариант с мъжа ми.
Колко деца бихте искали да имате?

# 14
  • Мнения: 5 577
Бихте ли осиновили дете?

Мисля, че не.

Колко деца бихте искали да имате? 2

С колко мъже сте правили секс? (ами скучно ми е, кво да питам не се сещам друго).

Общи условия

Активация на акаунт