Сговорна дружина - планина повдига!

  • 10 371
  • 293
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Тази нова темичка за лафче е посветена на момичетата от ВИДИН, които наистина направиха чудеса от храброст и успяха да направят нещо ВЕЛИКО!!!


Добре дошли в новата темичка за споделяне   Hug
Позволява се "начукване на канчета"  bash , присмех (с мярка)  tooth, одобрение  thumbsup , неодобрение  Angry, приятелско рамо  spoko , много лаф lalalala, радост  jumpuu , празници  happy bd , пиене  cheers Drunk, ядене  cook, дразнене  gydi , изливане на чувства - такива  cry или такива smile3535 .
С две думи, тук сте си "У ДОМА"  newsm41 и можете да правите каквото си поискате  newsm19

# 1
# 2
  • Мнения: 4 195
Втора.........и моля без въпроси коя съм Shocked
Айде Видин какво ставаааааааа.
Снощи съм получила смс - дълго след като съм заспала, той е кратък и ясен : О Дунав.......да ви кажем ли кой ми го е пуснал hahaha

# 3
  • Мнения: 2 584
Втора.........и моля без въпроси коя съм Shocked
Айде Видин какво ставаааааааа.
Снощи съм получила смс - дълго след като съм заспала, той е кратък и ясен : О Дунав.......да ви кажем ли кой ми го е пуснал hahaha

трета- иняма да те питам коя си, знам Grinning, поздравления за Видин  bouquet чакаме снимки и подробности от снощи

# 4
  • Мнения: 6 377
Втора.........и моля без въпроси коя съм Shocked
Айде Видин какво ставаааааааа.
Снощи съм получила смс - дълго след като съм заспала, той е кратък и ясен : О Дунав.......да ви кажем ли кой ми го е пуснал hahaha

трета- иняма да те питам коя си, знам Grinning, поздравления за Видин  bouquet чакаме снимки и подробности от снощи
  Ще се броим ли? Joy Joy Joy Четвърта! Laughing

# 5
  • Мнения: 2 584
  Ще се броим ли? Joy Joy Joy Четвърта! Laughing
[/quote]

да, първите 10 отиват на базара  hahaha като награда

# 6
  • Мнения: 1 134
да, първите 10 отиват на базара  hahaha като награда

Ооо, тук съм, тук! Party

# 7
  • Мнения: 4 195
Вие сте уникални, цял ден ме разсмивате Crazy

# 8
  • Мнения: 908
Да се отбележа и аз - осма  Laughing Lucha, коя си  newsm78

# 9
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Пу сам девета и вече пуснах за базар моя дан! HugА и по едно време ще Ви се явя лично Whistling вчерашния ден може да се опише като музика, сълзи, балони, цветя, спорове, пак музика , пак сълзи... Днес вече обираме овациите HugСамо, че те са за всички ни - от всички градове, защото, ако я нямаше общата идея, която ни движи всяка една сама е нищо!!!!!!и тук ще напиша - софиянки, шапка Ви свалям и с къв акъл докарахте тези деца?????? newsm78  И да се смерим в тъпагьоските-нито един автограф не си взехме-мнооооооого сме задремали Thinking

# 10
  • Мнения: 4 195
и тук ще напиша - софиянки, шапка Ви свалям и с къв акъл докарахте тези деца?????? newsm78 
защо мислиш, че с акъл са ги довели Joy
та кой не разбра коя съм newsm78

# 11
  • Мнения: 2 910
и тук ще напиша - софиянки, шапка Ви свалям и с къв акъл докарахте тези деца?????? newsm78
защо мислиш, че с акъл са ги довели Joy
та кой не разбра коя съм newsm78

Пу-10 Mr. Green

Ха-ха, аз се сетих, след като написа смс-а, който си получила от Роси вчера Mr. Green Бяхме зедно на масата, когато се чудеше какво точно да ти напише, иначе и аз щях да те попитам коя си Joy
Еййй, верно бе, как никой не се сети да си вземе авографи от тези хора ooooh!

# 12
  • Мнения: 6 377
Да се отбележа и аз - осма  Laughing Lucha, коя си  newsm78
ММка,ти защо така прескочи от 6-та на 8-ма?! newsm78

# 13
  • Мнения: 2 577
Видинчанки ни скриха в малките си джобчета - завиждаме благородно! Hug  bouquet

# 14
  • Мнения: 2 502
Видинчанки ни скриха в малките си джобчета - завиждаме благородно! Hug  bouquet

Яна ,и вие след известно време ще сте като нас ,важно е да изпитвате потребност да правите добро !!

Общи условия

Активация на акаунт