Омръзна ли ви Шоуто на Слави?

  • 4 142
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
ох, и тук ли ще показвате липса на чувство за хумор.
Великият музикант и разбирач участва в сценарий, където всеки има някаква роля. Неговата е тази на Лошия. Да го обясня с прости думи. Най-лесното е да гладиш някого с перце по главата и после да се чудиш защо тези деца са така нагли и се мислят за големите певци.
Апропо, тази тема за плюване ли ще бъде, да я напусна своевременно?

Давайййй Wink
Подкрепям те с две ръце и една клавиатура Wink

# 31
  • Мнения: 1 673
Не ми е омръзнало. Нямам претенциите на Луи 15-ти.
Гледам си го редовно. Обичам традицията в умерена доза.
Ако някой гост не ми е интересен, пропускам 15 минути и после си доглеждам шоуто.
Харесвам Слави много. Трудолюбив и принципен човек е.
Нямаме друг като него в България-много силна и драматична личност, много сполучлив водещ, комик, актьор и певец едновременно и най-вече страхотен продуцент и бизнесмен.
Лоялен зрител съм! Следя Слави от Кукуво време.



# 32
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Не, не ми е омръзнало!

# 33
  • Мнения: 2 829
на мен ми омръзна и не го гледам---,има и други програми Winkвсе пак си има фенове човека,нека си го гледат

# 34
  • Варна
  • Мнения: 826
Не само че ми е омръзнало ами и не съм го гледала повече от 5-6 пъти....Слави не спира да се прави на голяма работа ....а и скечовете им са тъпи абе изобщо ужас е изобщо не го гледам и няма да го гледам никога !   Laughing Laughing

# 35
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Сценаристите му нали уж четяли тук?- поне такива коментари съм срещала, ако не се лъжа  newsm78

Дано се видят и през очите на другите и да си вземат поука- да му понамекнат, че се е самозабравил и малко да се поприземи  чичо Слави Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 1 074
Спрях да го гледам редовно, откакто спряха с политическата сатира. Не знам кой и защо им го наложи.
Да, чудесни актьори в понеделник вечер, но пък предпочитам да отида на театър. Нито промоции вече на културни продукти прави, нито кани интересни хора често. Но пък то колко сме - шепа народ, "звездите" ни и те - шепичка.
А теми дал Господ, проблеми в обществото - повече отвсякога. Ако реално коментираше тези неща щеше да ми е интересен.

# 37
  • Мнения: 832

[/quote]

Не виждам какво ти пречи тогава да гледаш водомера?  newsm78
Абе ви е сте много интересни, като не ви харесва  нещо не го гледайте--толкова е просто!
[/quote]

Абсолютно.
След като на някой му е омръзнало, не означава, че със всички е така.
На мен пък не ми е омръзнало и Слави ме кефи.

# 38
  • Мнения: 832
Сценаристите му нали уж четяли тук?- поне такива коментари съм срещала, ако не се лъжа  newsm78

Дано се видят и през очите на другите и да си вземат поука- да му понамекнат, че се е самозабравил и малко да се поприземи  чичо Слави Peace

Какво точно имаш впредвид да се попризем, Ако имаш впредвид високомерие, аз не мисля, че той някога и някъде в предаването си е демонстрирал високомериe.
Подкрепям мнението на Marie - Antoinette.

# 39
  • в Низината
  • Мнения: 705
На мен ми е омръзнал от много години и не го гледам.

# 40
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
На мен ми е омръзнал от много години и не го гледам.
И на мен,предпочитам Вип Брадър Peace

# 41
  • Мнения: 6 713
От много години не го гледам...  Thinking Thinking
Доста се изчерпа това предаване

# 42
  • Мнения: 2 957
От много години не го гледам...  Thinking Thinking
Доста се изчерпа това предаване

 Peace
И не само че не го гледам,ами Слави не мога да го слушам даже  Sick

# 43
  • Мнения: 1 063
От много години не го гледам...  Thinking Thinking
Доста се изчерпа това предаване
Peace Така мисля и аз!

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не ми е омръзнал, но и аз не го гледам всяка вечер. Имам друга работа. Не мога да кажа, че не го харесвам и че ме дразни, изобщо даже. Ама на вкус и на цвет товаришчи нет, нъл тъй?

Общи условия

Активация на акаунт