Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Интересува ме знае ли някой как се заплаща труда за изготвянето на предпечата на вестник, на страница, на кола? И колко се плаща?
За вестник формат А4 от 8 страници, колко би струвал дизайна? И за колко време се прави?
Може да ми пишете на лични.

# 1
  • при децата
Предпечата се изчислява на час, някои фирми вземат 20 лв на дизайнерски час. Отделно се правят филми за всяка страница, там цената е в зависимост от цветовете. Изчислява се и размера според това как се вмества в печатаемата площ (ако пасва е по-евтино, ако има отпадък след изрязване е по-скъпо) Най-добре е да се обърнете към рекламна агенция (няколко за предпочитане) и да ви сметнат - бройки, размер, цветност, вид хартия, филми, предпечат - и да формират цена за един брой.
А времето за изработка на дизайна зависи от дизайнера Simple Smile

# 2
  • Бургас
Интересува ме знае ли някой как се заплаща труда за изготвянето на предпечата на вестник, на страница, на кола? И колко се плаща?
За вестник формат А4 от 8 страници, колко би струвал дизайна? И за колко време се прави?
Може да ми пишете на лични.

Може би на час ще Ви го изчислят. и зависи какво искате от предпечата.
И когато е готов проекта ако го харесате и няма изменения много ще стане по евтино.
Аз съм правила вестник и за 3 дни и за 2 седмици, ама като клиента ми вмъква различни елементи всеки път се удължава времето.
Обърнете се най добре към рекламна агенция! Всяка агенция има различни цени!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт