Има ли майки/татковци, които се занимават с предпечат?

  • 584
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 252
Интересува ме знае ли някой как се заплаща труда за изготвянето на предпечата на вестник, на страница, на кола? И колко се плаща?
За вестник формат А4 от 8 страници, колко би струвал дизайна? И за колко време се прави?
Може да ми пишете на лични.

# 1
  • Мнения: 3 405
Предпечата се изчислява на час, някои фирми вземат 20 лв на дизайнерски час. Отделно се правят филми за всяка страница, там цената е в зависимост от цветовете. Изчислява се и размера според това как се вмества в печатаемата площ (ако пасва е по-евтино, ако има отпадък след изрязване е по-скъпо) Най-добре е да се обърнете към рекламна агенция (няколко за предпочитане) и да ви сметнат - бройки, размер, цветност, вид хартия, филми, предпечат - и да формират цена за един брой.
А времето за изработка на дизайна зависи от дизайнера Simple Smile

# 2
  • Мнения: 388
Интересува ме знае ли някой как се заплаща труда за изготвянето на предпечата на вестник, на страница, на кола? И колко се плаща?
За вестник формат А4 от 8 страници, колко би струвал дизайна? И за колко време се прави?
Може да ми пишете на лични.


Може би на час ще Ви го изчислят. и зависи какво искате от предпечата.
И когато е готов проекта ако го харесате и няма изменения много ще стане по евтино.
Аз съм правила вестник и за 3 дни и за 2 седмици, ама като клиента ми вмъква различни елементи всеки път се удължава времето.
Обърнете се най добре към рекламна агенция! Всяка агенция има различни цени!

Общи условия

Активация на акаунт