Тип-моно

  • 2 435
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
1 килограм портокали - това са четири плода  Shocked според мен си е гладуване, а не диета.

# 16
  • Мнения: 1 817
Според мен диетата ти ще има доста добър резултат!  Peace
За дните с по 1кг плодове изобщо не се притеснявай! Нито ще ти е лошо, нито ще припадаш, но гледай да ги разпределяш равномерно примерно на 2-3 часа по плод, за да не ти пада кръвната захар.
Колкото до дните само на зеленчуци- тъй като те не съдържат захар или въглехидрати, е вероятно да те боли глава, може и да си отпаднала...Пробвай, пък ако не ти понесе, ги направи плодово-зеленчукови! И внимавай после с йо-йо, че сигурно доста бързо ще сваляш с тази диета!
Успех и пиши как върви!  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 461
Ох и аз бих искала да пробвам, но до ден днешен така и не съм успявала да изкарам цял ден само на плодове. Аз мисля да правя нещо подобно - на обяд плодове, а вечер салатка. Доколкото съм чувала, вечер не е хубаво да се ядат плодове, но не ме питайте защо, просто така знам. успех на всички с диетката, че лятото иде, а не ми се ще да го посрещам с толкова много сланинки по себе си. Embarassed

# 18
  • Мнения: 1 817
electra, салата вечер не се препоръчва, защото подува корема. Освен това пресните зеленчуци вечер не се преработват така добре, както варените или печените...А плодове вечер може!

# 19
  • София
  • Мнения: 461
Хм, значи не може както съм го замислила newsm78. ами тогава задушени зеленчуци може, така ли?

# 20
  • Мнения: 1 817
Да, задушени може!  Peace
Само сурови зеленчуци не се препоръчват вечер-четох го в 2,3 книги вече!

# 21
  • София
  • Мнения: 461
ZiMa, благодаря за информацията! То и без това с моя гастрит не ми е много препоръчително това със суровите зеленчуци, но пък как ги обичам... Cry

# 22
  • Мнения: 861
Аз правя това в момента, но се записвам в групата на плодове и чай с мед  Peace
Миранда, доколкото разбирам и от другите ти постинги ти караш основно на плодове и си свалила вече доста кг. От колко време си така и имаш ли още за сваляне. Ама никак ли не нарушаваш диетата си?

# 23
  • Мнения: 6 958
Аз правя това в момента, но се записвам в групата на плодове и чай с мед  Peace
Миранда, доколкото разбирам и от другите ти постинги ти караш основно на плодове и си свалила вече доста кг. От колко време си така и имаш ли още за сваляне. Ама никак ли не нарушаваш диетата си?

От 2 януари на сам... плодове, зеленчуци, салати основно... Правих японско чудо 10 дена без резултат... 1 седмица салати с кашкавал или сирене без резултат... и няколко дни като се съберат сигурно 10 дена на ядене с прегрешения, но основно се мобилизирвам в строя на суровоядството... Сега започнах нов сериозен курс на плодчета... Само това ми помага за в момента... Свалих 20 кг. имам още толкова...  ooooh!

# 24
  • Мнения: 861
Миранда, за три месеца това е страхотен резултат!!! Браво!!! А след толкова свалени кг как се грижиш за кожата си, тренираш ли нещо за стягане?

# 25
  • Мнения: 6 958
Миранда, за три месеца това е страхотен резултат!!! Браво!!! А след толкова свалени кг как се грижиш за кожата си, тренираш ли нещо за стягане?

Ако трябва да сме точни за 2 месеца ги свалих, през третия само варирам +/- нагоре и надолу с по 1-2 кг. Тренирам с кростренажор и за сега нямам никакъв проблем с кожата, напротив много се е стегнала... единствено тези стрии, но няма как...  Sick

# 26
  • Мнения: 1 817
Някой почна ли я тази диета? Ако да, да се отчете как върви моля! Аз вчера бях само на плодове, колкото ми се ядяха и днес съм -2кг!  Laughing

# 27
  • Мнения: 6 958
Някой почна ли я тази диета? Ако да, да се отчете как върви моля! Аз вчера бях само на плодове, колкото ми се ядяха и днес съм -2кг!  Laughing

На плодолечение ли си или на смесен режим  newsm78

# 28
  • Мнения: 861
1 ден на плодове - минус 2 кг!!!! Аз на 2 дни пълен глад, от които единия според лунната - минус 600. И вчера: 2 ябълки през деня и 1 шопска салата за вечеря - плюс 800 г.  #Cussing outПри мен е направо безнадеждно. Може и да се пробвам на тая монодиета, ама има ли още мандарини и кивита?

# 29
  • Мнения: 1 817
Някой почна ли я тази диета? Ако да, да се отчете как върви моля! Аз вчера бях само на плодове, колкото ми се ядяха и днес съм -2кг!  Laughing

На плодолечение ли си или на смесен режим  newsm78
Писах ти и в другата темичка!  Hug
Хапвам само плодове до 1,5кг на ден. Пия чай с мед, ако ми се пие, иначе не! Пия кафе сутрин и около 3 литра вода на ден, защото така съм свикнала. Мисля скоро да спра и кафето, че да се пречистя малко от токсини.
Забелязах, че с по-малко плодове дневно, отслабвам много по-малко! Пък и до колкото знам, може да се хапват повече плодове, но тогава трябва да се гладува по-дълго. Мисля да направя 2-3 седмици и след това да реша дали да продължа още малко или да се захранвам. 
Ти сега на какъв режим си?

Общи условия

Активация на акаунт