Шезлонг или постелка за активна бебешка гимнастика?

  • 2 742
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
и от двете има полза
а и е важно разнообразието.

# 16
  • Мнения: 1 029
Според мен и двете са практични, още повче че няма да и писнат бързо.За тази възръст е по-добре шезлонга, но към третия месец активната гимнастика ще и е интересна.

 Peace

# 17
  • Мнения: 27 524
Постелка, разбира се  Peace

# 18
  • Мнения: 3 478
При нас определено шезлонга и беше много по-любим. Ползвахме го много нашия, беше вибриращ и малката обожаваше да е в него.  Активната гимнастика така и не я видях един път да я ползва с кеф. Но деца различни.

# 19
  • Мнения: 2 019
За мен по-удобния вариянт е шезлонг ( с колани и различни нива на облегалката - от най-легнало до изправено).Ползвах такъв от първия месец чак докато мойта маймуна се научи как да излиза от него въпреки коланите  Mr. Green Удобно е, защото няма опасност да падне и можеш да си го разнасяш във всяка стая:) А и може да си спи също в него.Изобщо аз лично съм за шезлонг.

А активната гимнастика си мисля, че е с друга цел-да се протяга, да се мъчи да се обръща и да играе. Дъщеря ми й се радваше точно 2 дни и край!Но все пак може да си вземеш и нея  Peace
Peace

# 20
  • Мнения: 8 917
Не ползвахме нито едно Stop

# 21
  • Мнения: 574
Постелка, разбира се  Peace
Защо разбира се ?На 50 дена е детенцето то сега започва да фиксира предмети с поглед и то за кратко време!Едва ли ще се заиграва или поне не за дълго!Ние по това време бяхме или в шезлонг или в количката!Не се впечатляваше от висящи играчки а от пеещти!

# 22
  • Мнения: 998
Имам и двете и ми бяха много полезни, просто се ползват за различно нещо!

# 23
  • София
  • Мнения: 928
Според мен по-удачният за теб вариант е "басейна" за игра. Шезлонгът, също е доста практична вещ, но щом бебето ти е по-активно, по-добре басейна.
Иначе аз и ползвам шезлонг.

newsm10

# 24
  • Мнения: 4 629
Ние ползвахме и двете  Peace

# 25
  • Мнения: 2 039
За шазлонг и люлка  ползвах кошницата му за кола,а към 3 месец купихме активна гимнастика,която е една от най-оправдалите парите си покупки за бебо до сега  Peace

Общи условия

Активация на акаунт