Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

София

Момичета това ми е въпроса, защото много съм харесала новата Ариа на Пег Перего, но няма напълно легнало положение и това ме спира, а синът ми е на 3 м. На сайта им пише след 6 м., но си мисля, че би могло и по-рано newsm78 та затова пускам тази тема. И ако някоя от вас я има тази количка нека сподели отзиви.
Цитирай

Там...

Като гледам сина ти  епочти на 4 месеца,според мен няма проблем да е леко надигнато,ако наистина е 30 градуса,а не повече Peace.
Цитирай

София

Като гледам сина ти  епочти на 4 месеца,според мен няма проблем да е леко надигнато,ако наистина е 30 градуса,а не повече Peace.

Ами поне така ми казаха вносителите.
Цитирай

Там...

Ами аз мисля,че може.Когато моя син беше на тази възраст му надигах облегалката на първото ниво,а то беше 30 градуса Peace.
Цитирай

София

Моят син беше на 2 месеца и нещо мисля (май нямаше още 3 месеца), когато ортопедът каза, че няма никакъв проблем да е леко повдигната облигалката на количката. А и на бебо му е по-интересно да пооглежда света. Wink
Цитирай

Пловдив

Моя син нямаше 3 месеца, когато започна да седи почти по цял ден в стола за кола, леко повдигнат на дупето. Мисля, че няма проблем ако наистина наклона на количката е 30градуса.
Цитирай

София

Благодаря ви HugМай ще взема да си я поръчам!
Цитирай

София

Благодаря ви HugМай ще взема да си я поръчам!
Хайде и пусни после снимка да я видим. Cool
Цитирай

до канала

аз си я взех преди 20 дни спокойно можеш да слагаш бебето дори наклона ми се струва по-малък при този наклон аз слагах сина си от 2 м.
Цитирай
Не мисля,че има проблем, тъй като още като ни изписаха от родилният дом, педиатърката ни каза да повдигнем матрака на кошарата на 30 градуса, защото малката много връща кърма
Цитирай

Русе

аз от няколко дни слагам дъщеря ми в това положение, а все още нямаме 3 мес  Hug
Цитирай

Перник

Моето мнение е - не бързай. Аз лично започнах постепенно да я повдигам като навърши 5 месеца и до 6-тия вече беше в седнало положение.
Момичета, аз съм новак във форума. Как мога да си поставя линийка на бебчо?
Цитирай

Отиваш ето тук: http://www.mamaibebe.com/ticker_age.php и следваш инструкциите, те са на български.
Първо си харесваш линийка и маркер, после отдолу избираш цвят на текста и задаваш датата на раждане на бебчо.
Генерираш линийката и виждаш резултата. Успех! Peace Peace
Цитирай

Перник

Отиваш ето тук: http://www.mamaibebe.com/ticker_age.php и следваш инструкциите, те са на български.
Първо си харесваш линийка и маркер, после отдолу избираш цвят на текста и задаваш датата на раждане на бебчо.
Генерираш линийката и виждаш резултата. Успех! Peace Peace
Благодаря. Аз знам как се прави линийката, но не знам как да я поставя във форума
Цитирай

Ето как се слага във форума, т.е. в подписа ти:
Най-отгоре на страницата, където са Начало, Помощ и т.н., избираш Профил
Като влезеш в профила, вляво има надпис Промени профила и под него няколко възможности. Оттам избираш Профил - появява се страницата, където си избираш лична картинка, въвеждаш дата на раждане и град, и т.н.
Там намираш Подпис: - до него има поле, в което копираш Псевдо HTML кода, който се генерира при създаване на линийката.
Това е Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора