Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Изчетох всичко вече изписано по въпроса за добър ендокринолог в София. Пускам темата, ако случайно някой има нови впечатления. ..

Търси се добър ендокринолог без значение работи ли със ЗК.

Благодаря предварително. Hug
Цитирай

Ами zависи какъв то4но е проблемът. Аz имам zави6ен пролактин и единствената ендокриноложка в София която горе6то препоръ4вам на всеки които има проблем с тоzи хормон е доц. Андреева. Гласувам zа нея с ръцете и краката си. Работи в Бодимед.
Цитирай

Става въпрос за начална консултация и изследвания. От там насетне ще се открои има ли проблем или не и тогава евентуално ще се търси по-тесен специалист.
Цитирай

София

Д-р Румяна Ганчева,работи в 14 п-ка в ж.к.Иван Вазов
Цитирай

София

Д-р Нончев - ВМА, център "Св.Георги". Лично съм ходила при него. Невероятен диагностик е.
Цитирай

от големият Балкан

Др.Бусарска-в Студентска поликлиника Peace
Цитирай

Много съм доволна от д-р Машка Ангелова от ентдокринологията на Дамян Груев 6, консултира в МЦ Лора, но трябва да се внимава с адреса, понеже на сведващия номер е МЦ16 и там ендокриноложката пак е Ангелова но е трагичен случай! Заслужава да бъде вкарана в най-черните списъци. Заради нейното лечение се наложи майка ми да постъпи в болница и там случайно чух коментар на лекари, че това което прави е за затвор иначе официално ми казваха че ще сменят терапията, защото била индивидуална и ако не се уцели има странични ефекти. Покриха грешката на колегата си, което говори добре за тях все пак.
Цитирай

Не съм сигурна, че е добре да покриват грешката, защото тя е колежка, а майка ти е живо същество, което се бори за здравето си. Незнам, но тази безнаказаност, която чувстват лекарите, им създава усещане за полу-божества. А останалите хора приемат за просто обект на труда им.

Благодаря за препоръките, момичета! Ще си запиша имената. Не е лошо, още мнения да има, за да има ориентир и за други, на които им се наложи да търсят ендокринолог. Дано не се налага все пак! Това е, което можем да направим за нас самите.
Цитирай

Не съм сигурна, че е добре да покриват грешката, защото тя е колежка, а майка ти е живо същество, което се бори за здравето си. Незнам, но тази безнаказаност, която чувстват лекарите, им създава усещане за полу-божества. А останалите хора приемат за просто обект на труда им.

Peace

Лекари, които правят груби гре6ки не трябва да практикуват. И не е редно да ги прикриват колегите им. Все пак става въпрос zа 4ове6ки живот.
Цитирай

За съжаление въпросната лекарка е и началник на МЦ16 и си работи необезпокоявана, въпреки недоволството на другите лекари, което значи, че има сериозни връзки. Единственото, което може да направим е да обменяме информацията и да знаем къде да не ходим! Все пак има достатъчно чудесни специалисти, които се държат човешки с пациентите- просто трябва да ползваме тези, които са истински лекари.
Цитирай

Да-точно това имах в предвид. "Не питай старо, а патило"- поне с това можем да сме полезни на другите и да дадем макар и малък отпор на не дотам добрите лекари.  Peace Информацията вече е голяма сила...
Цитирай

Много съм доволна от д-р Машка Ангелова от ентдокринологията на Дамян Груев 6, консултира в МЦ Лора, но трябва да се внимава с адреса, понеже на сведващия номер е МЦ16 и там ендокриноложката пак е Ангелова но е трагичен случай! Заслужава да бъде вкарана в най-черните списъци. Заради нейното лечение се наложи майка ми да постъпи в болница и там случайно чух коментар на лекари, че това което прави е за затвор иначе официално ми казваха че ще сменят терапията, защото била индивидуална и ако не се уцели има странични ефекти. Покриха грешката на колегата си, което говори добре за тях все пак.
Аз пък въобще не съм доволна от нея Naughty
Цитирай

Аз пък съм много не доволна от Машка Ангелова
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.