Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора

Пловдив, мила моя майно льо...

В другия форум бяха съчинили заради мен следния лаф: "Писането на по100ве не е желателно!" Тук още ме търпят, даже вече не ми пишат заплашителни ЛС. Аз пък се отблагодарявам както мога - пиша по100ве като този:
Абе я аз да ви поподпитам, все свои хора сме, ама защо мъжът винаги научава последен? А? Ето, харесваш си, значи, някоя девойка бледа, а после се оказва, че тя отдаааавна вече те е набелязала, та даже е успяла да запознае и най-приближените си приятелки с пъклените си планове... Уха, че от това ще стане чудесна темичка, как мислите? Ама какво ви питам-разпитвам, я направо копи и пейст (пасте... ама няма общо със сладкарството, още по-малко със спагетите). Глейте к`во мога!
, който реших да обособя като поредната сеирджийско-панаирно-седянкова тема. Та така...
Цитирай

Пловдив

Тук още ме търпят, даже вече не ми пишат заплашителни ЛС.

Това е щото аз и Бу сме те аресали и сме те взели под крилото си така да се каже. smile3521
Цитирай

под голямата лоза

Тук още ме търпят, даже вече не ми пишат заплашителни ЛС.

Това е щото аз и Бу сме те аресали и сме те взели под крилото си така да се каже. smile3521

newsm09Е, не е честно  ooooh!
Тук вече нямам ник`ви шансове  Crossing Arms
Цитирай

Ама и Буто ли? Ъъъ, в смисъл не дали и тя ли ме харесва (тя за мене гюбеци на маса шъ фърга), ами и тя ли е мЪдераторка тук?
Цитирай

Пловдив

Миленка, ти не се коси толкова де. Нали си ми другарче.

Стояне, ти пък бива ли да не знаеш, че Бу е модератор бе кака? Я бързо отивай във форум Кърмене да ти стане ясно кой кум и кой сват.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Тъй, бате, тъй. Насекъде го върта меча зеления - толку бързо го върта, че някой път не успявам даже гьобека да фъргам толко бързо.
Цитирай

под голямата лоза

Миленка, ти не се коси толкова де. Нали си ми другарче.
...

На това казвам аз истинско другарче  Hug
Имаш си го ръч, нали, Ренци  Very Happy
Цитирай

Действително Миленка няма защо да се коси - аз съм многоженец. Пък и защо да се коси, нали ще й мине. А на мене в кърмаческия ми отнеха правата. Много съм наблягал на съветите за пръскане на другарчето с кърма (така се бил хабял мат`ряла... дрън-дрън).
Цитирай

Стоенчо, бате, нИдей тъй - тука нъл знаеш, че и модератора на кърмаческия чете... сигурно може да си спомни, ако е забранявал такова нещо и може да се обсъди...
Цитирай

аз тоз 100ян не го знам, че ме нямаше малко време. гледам репликирал ме е в една тема Wink
да не е жоро01?
по темата ( до колкото я разбрах, че пия фолиева и ми отслабва зрението) -  естествено, че жените забелязват първи и се подготвят старателно за срещата със 100те нули , например  Wink само че не съм бледа, а знойна. а 100те нули си мислят, че всичко е плод на пръв поглед.
Цитирай

Стоенчо, бате, нИдей тъй - тука нъл знаеш, че и модератора на кърмаческия чете... сигурно може да си спомни, ако е забранявал такова нещо и може да се обсъди...
Ми добре. Ето, значи, съвета. Болят те гърдите, много мляко, много нещо. Детето се наплюскало, мижи и не иска да гуга, спи му се, значи... Ти какво правиш? Взимаш помпичката и доиш. И какво издояваш? 100-200 грама. За никъде не си! В хладилника да ги сложиш - ами то след час пак толкова ще имаш, а детето вече гладно. Да продаваш в банките - евтиния, не си заслужава кахъра. Затова, обаче, мъж ти се прави на сериозен и уж помага... Помага - чушки! Гледа да напипа по-голяма цица, щото ей го - утре ще отбиеш и пак малки... Затова хващаш цицата и пръс!  В очото! На третия път ще му хареса - изпробвано е...
Цитирай

hahaha Това ли ти бил зора? Да те пръскат кърмачки в очите с мляко? Ечемик ли лекуваш - перманентен?  Mr. Green
Цитирай

Пловдив

То голям ечемищ ще е да знаеш.
Иначе за едно е прав-голяма цица докато кърмиш и после.......голямата цица изчезва мнооооого подло.
Цитирай

Иначе за едно е прав-голяма цица докато кърмиш и после.......голямата цица изчезва мнооооого подло.
Безславно победена от гравитацията...  Mad
Цитирай

Я, ама видяхте ли подписа на Мис Бу, бе хора! Блахахаха! Smile И с този подпис ходиш при кърмачките? Олеле! Да отида ли и да напиша, че ние, неосексистите, ги подкрепяме в свалянето на сутиените и кърменето на публични места? Smile Не, не само ще ме напръскат тогава, ами и с камъни ще ме подгонят, а? Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора