Прибрахте ли си зимните дрехи?

  • 2 275
  • 68
  •   1
Отговори
Интересува ме дали аз съм единствената откачалка,която започна да си носи дънковото яке Mr. Green.Кога според вас е момента да си прибереш зимните дрехи и леко да се поразголиш?

# 1
  • Мнения: 6 155
Не съм още  Rolling Eyes
Кога е момента - когато трайно се затопли времето  Laughing

# 2
  • Мнения: 4 170
Все още не.

# 3
  • Мнения: 6 958
Не съм  Rolling Eyes Кой знае може и червен сняг да завали утре  Joy hahaha Joy

# 4
  • Мнения: 12 695
Не съм си прибрала зимните дрешки, ама пък почнах да нося и някои по-пролетни.
Интересува ме дали аз съм единствената откачалка,която започна да си носи дънковото яке Mr. Green.Кога според вас е момента да си прибереш зимните дрехи и леко да се поразголиш?
Че то 20 градуса ако не са повод да се облечеш по-леко, не знам кое е  newsm78
Май пак щяло да се застудява, поне такава прогноза мярках някъде  Sad

# 5
  • Мнения: 1 999
Все още не съм, но съм извадила пролетните. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 9 091
Все още не съм, но съм извадила пролетните. Simple Smile
И аз тъй Simple Smile
С това лудо време не искам да рискувам и да се налага пак да изкарвам прибрани неща...

# 7
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Още не съм прибрала ,но и аз извадих по леките якета и дрешки,и в гардероба е пълен хаос.

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
И аз не съм прибрала още зимните дрехи, но пък съм започнала да си нося пролетните.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 749
Още ми е студено  Crazy

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Най-дебелите пуловери и якета/палта, които цяла зима не обкялох, ги прибрах. Понеже живея на 2 места, порпибрах и някои по-леки зимни. Още задържам с ботушите, но извадих пролетно-есенните. Уж ще застудява тази седмица, но май нямало чаааак толкова да паднат Т. Скоро и сандалите ще извадя  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 504
Изобщо не съм прибирала по-леките,в училище е толкова горещо,че ми е немислимо да отида с дебел пуловер дори и през зимата,само съм се оборудвала със хубаво яке,че навън си беше студеничко Wink
А вчера в 7 часа сутринта бях навън с една съвсем тънка блузка и якенце без ръкави,косместо(откачалка) Crazy

# 12
  • Мнения: 916
Аз нямам зимни дрехи...с гореща кръв съм Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 4 588
Още не съм.
Не смея да се разголвам много, че да не се разболея  точно сега в полседните месеци на бременността. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 814
   Ами че то, освен ботушите и палтото, други зимни дрехи не съм изваждала, това зима ли беше с всичките положителни температури!
   Е, да, смених палтото с късо кожено такова, ама и то "топли" като зимното.
   При парното, на което работя и при плюсовите температури навън, изобщо до зимно облекло не стигнах.
   След като и прозорецът в кабинета ми беше, комай, отворен денонощно!
   passion, ти си се пази от настинки и простуди, при теб ситуацията е по-различна, успешно бременеене и прекрасно още от сега си разбрала, че носиш двойна отговорност, стискам ти палци и ще чакам хубави вести след колкото е необходимо време.

Общи условия

Активация на акаунт