Поредната БУРГАСКА тема

  • 16 580
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Мадлен,и аз го имам същия проблем  ConfusedНо освен голям тумбак и много уголеменото ми  Д... ме притеснява мен  EmbarassedИ така след половинчасово чудене накрая винаги се оказва,че въртя едни и същи дрехи   Thinking и нямам търпение да мога да нося пак/ако някога си върна старите кг/ всичко,което ми харесва-поли,роклички,дънки по тялото  Party!Та на срещата ще се метна пак в едни от дежурните дънки и...няма да съм наконтена  ConfusedАко си облека нещо-по-така,обаче,приличам на гротеска! hahaha

# 16
  • Мнения: 237
Добро утро,момичета!!!
Имам една специална молба,предварително се извинявам на всички ,които сметнат ,че не и  е тук мястото  bouquetАма положението е сериозно Wink
Запитването ми е към мамите от "С-в" и "И-в".Случайно някой да знае да се дава квартира във въпросните комплекси?Проблема ни е следния - бавят ни новия апартамент(поне още 3 месеца няма да се живее вътре),а стария сме го продали още лятото.Уговорката ни с новия собственик е да му го освободим до края на март,тъй като мислехме ,че вече ще сме и забравили кога сме се нанесли.Той е наш приятел,но не ни се иска да го бавим и него да си прави ремонтите и да се нанася.
Стана много дълго и сложно,но като цяло най-важното е следното - спешно ни трябва квартира(гарсониера или двустаен) в "Изгрев" или "Славейков".
Помагайте,че другата алтернатива е да ходя при свекито Sick Laughing

# 17
  • Мнения: 166
Момичета,здравейте!
Напослеък нямам особенно свободно време да пиша  Embarassed

Търся детегледачка за малкия,моля ако някой знае нещо да ми пише на лични или на кю-то.
Мерси предварително.
Поздрави от нас!

# 18
  • Мнения: 1 636
Момичета,иzвинявайте,че се намесвам в темата ви,но се надявам да ми помогнете.Интересува ме адресът на магаzин zа обувки на Geox в Бургас.Каzаха ми,че там има,но не zнам къде  Thinking.Благодаря ви предварително.   bouquet

# 19
  • Мнения: 237
Момичета,иzвинявайте,че се намесвам в темата ви,но се надявам да ми помогнете.Интересува ме адресът на магаzин zа обувки на Geox в Бургас.Каzаха ми,че там има,но не zнам къде  Thinking.Благодаря ви предварително.   bouquet
Намира се на Богориди,веднага след х-л България.

# 20
  • Мнения: 1 636
Момичета,иzвинявайте,че се намесвам в темата ви,но се надявам да ми помогнете.Интересува ме адресът на магаzин zа обувки на Geox в Бургас.Каzаха ми,че там има,но не zнам къде  Thinking.Благодаря ви предварително.   bouquet
Намира се на Богориди,веднага след х-л България.
Благодаря ти много.Ще си го zапи6а,дано оzеля свестен таксиджия,че аz Бургас хич не го поzнавам...оЩе  Crazy

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Богориди е улицата /пешеходна зона/ която излиза на морската градина. Та както си вървиш по главната улица Александровска в посока х-л България свиваш преди хотела по Богориди на ляво подминаваш го и в дясно ще видиш магазина. Или кажи на таксито да те закара на Богориди зад х-л България.   Hug

Момичета утре следобед съм на консултация при Гамишев ще питам къде ще е кабинета му и ще споделя, ако още не е станало ясно.  Hug

benna ще попитам какво стана с детегледачката на колежката.

# 22
  • Мнения: 1 701
Добро утро и от мен! Simple Smile
Седя си сега и се чудя дали да излизам на разходка! Те едни виелици, дъждове и урагани обещаваха вчера а аз като гледам какво временце е вън направо грехота да си стоим в къщи! Ще взема да изляза пък ако се развали набегом ще се прибираме! Simple Smile

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Уишче хубаво е времето ама този вятър дето излезе е отвратителен. Може би е по-добре да не се отдалечаваш много от вас. Няма ли наоколо някоя площадка където да се паркираш?

# 24
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Момичета,иzвинявайте,че се намесвам в темата ви,но се надявам да ми помогнете.Интересува ме адресът на магаzин zа обувки на Geox в Бургас.Каzаха ми,че там има,но не zнам къде  Thinking.Благодаря ви предварително.   bouquet

GEOX    - УЛ. БОГОРИДИ №13 /близо до пресечката с Лермонтов/   - (056)840598

# 25
  • Мнения: 1 701
Уишче хубаво е времето ама този вятър дето излезе е отвратителен. Може би е по-добре да не се отдалечаваш много от вас. Няма ли наоколо някоя площадка където да се паркираш?
В крайна сметка се отказах да излизам. Паркирахме се с д-р Спок и кошчето за кола на терасата и си прекарваме добре! Simple Smile
Той спи аз блея! Simple Smile
Знам ли сега... на този вятър и всичките тези строежи край нас. Ще се нагълта с кереч детето... Пък и следобед щял да бъде големия ураган. да не вземе да ми падне някой клон на главата ... На терасата сме добре. Лятото е пред нас все пак. Разходките няма да се отърват от нас! Simple Smile

И тук да питам аз за храненето. Започна много да ми омалява рълата като го държа за да го храня. Рамото ми направо отказа и вече трудно вдигам ръка да си вържа косата. Болката е толкова силна и пареща че понякога ми се струва че ще го испусна докато го вземем или слагам в кошарата ... Мисля да започна да го храня в кошчето за кола. Хем не е съвсем легнал хем не ми е връцете... Вие как си хранете децата?

# 26
  • Мнения: 183
Здравейте Simple Smile Аз съм Ани на 27г. втора бременност , реших да се запиша и аз във вашата темичка ,мисля , че съм писала и друг път , но не си спомням.А и искам да попитам кога е срещата и къде , ще се радвам да се запознаем , че всички приятелки които имам са на работа и няма как да излизат с мен на разходка.

# 27
  • Мнения: 917
 
Здравейте Simple Smile Аз съм Ани на 27г. втора бременност , реших да се запиша и аз във вашата темичка ,мисля , че съм писала и друг път , но не си спомням.А и искам да попитам кога е срещата и къде , ще се радвам да се запознаем , че всички приятелки които имам са на работа и няма как да излизат с мен на разходка.
Ани добре дошла!
Срещата е на Адонис в събота час още не е уточнен. Въобще подробностите по-късно от Амелия. Тя днес ще мине от там да ги уточни и да остави капаро

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 14:20 от Дивиана

# 28
  • Мнения: 252
 HugИ аз да се запиша в новата теми4ка

# 29
  • Мнения: 183
bubi4ko Блягодаря за бързия отговор , но ако някой може да ми каже къде е този Адонис , че аз малко с Бургските заведения все още не съм на ти , но за часа ще следя.

Общи условия

Активация на акаунт