Ya llego la primavera....ИСПАНИЯ

  • 10 460
  • 276
  •   1
Отговори
# 60
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
този MIR не е ли на мястото на hospital central много си го харесвах тоя сериал и на най интересното свърши много ме беше яд и от яд може би не запо4нах да гледам MIR но другата седмица му е последната серия да видим какво Ще по4не на негово място

# 61
  • Мнения: 176
А няма ли фенове на Хаус, пак докторски. Мен специално много ме кефи, а иначе Анатомията на Грей и аз не я пропускам, ама все заспивам преди края....то пък и реклами по половин час. Tired

# 62
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
някои знае ли от къде мога да си взема slow coocker и тоя робо за 4истене и миене на подове, побърках се да ровя в интернет и само в Щатите ми излизат магазини но не и тука newsm78

# 63
  • Мнения: 811
някои знае ли от къде мога да си взема slow coocker и тоя робо за 4истене и миене на подове, побърках се да ровя в интернет и само в Щатите ми излизат магазини но не и тука newsm78
Даже и не знам какъв е тоя робот.Вкъщи аз съм робота  Mr. Green.
Кажи пове4е за него,да си потърся и аз заместник  Grinning.

# 64
  • Мнения: 4 212
ко прайкате моми4ета.  Hug Гледам май, само нови попълнения.
Много се радвам, 4е Албена и Максим спе4елиха. Заслужаваха го. Такова излъ4ване имат двамата , така се преплитат, ли4и им 4е се оби4ат и са супер добри техни4ески. Аз ги гледам по евроспорт.

Днес бях на кафе с една мама от този форум, мисля Амелия и беше ника.  Thinking Всъщост не излизаме за първи път. Предният играхме боулинг с малката и дъщя, страхотно дете и дупето му говори  Mr. Green Абе големи приказки изпиказвахме. Бла бла, кафе, цигари, малко по магазините, Цви4ката скоро ще става на 14, как лети времето.....та тя ме пита влизаш ли във форума , 4е се сетих....да вляза  Laughing

Виждам , 4е вси4ки сте добре и де4ицата, все така да го давате. Ние ще си ходим за 1 седмица до БГто от 16 до 23 май. Летим от Аликанте, съвсем удобно ни е, директен до София, цената на билетите е около 280 на 4овек двупосо4ен, Мисля добре тази цена.

Аз си ба4кам, 4акам си новият договор. Казха ми 4е ще има изненада, да видим каква ще е тя  Sunglasses
Поздрави от Бенидорм.   bouquet

# 65
  • Мнения: 4 212
Ей, Ани, как сте? Гери сигурно много е пораснала. Ако отско4а някой ден до Мурсия, дали има вероятност да се скиваме? Работиш ли, на какви смени си? Абе цял въпросник ти направих  Mr. Green
Как сте в новото жилище, аз нямам време да му се нарадвам на моето, все нещо има да се довърша, ма съм го оставила на самотек, 4е пак имам курсове и изпити.
Дай малко снимки да скивам новитя дом . И аз ще дам разбира се.   bouquet

# 66
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
А няма ли фенове на Хаус, пак докторски. Мен специално много ме кефи, а иначе Анатомията на Грей и аз не я пропускам, ама все заспивам преди края....то пък и реклами по половин час. Tired

Има, има  Mr. Green. Голяма фенка съм му  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Имам двата пълни сезона + 15 епизода от третия, който върви в момента. Само дебна кога ще пуснат и другите, за да ги дръпна Twisted Evil

# 67
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ето линк на робо в миеЩия мъ вариант отка4их по тая машинка

http://www.sharperimage-espanol.com/ir115.html

Teya незнам дали съм разбрала грешно но май про4етох 4е си от Бенидорм ако е така Ще се радвам да се запознаем
и какво у4иш ако не е тайна

# 68
  • Мнения: 811
А няма ли фенове на Хаус, пак докторски. Мен специално много ме кефи, а иначе Анатомията на Грей и аз не я пропускам, ама все заспивам преди края....то пък и реклами по половин час. Tired

Има, има  Mr. Green. Голяма фенка съм му  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Имам двата пълни сезона + 15 епизода от третия, който върви в момента. Само дебна кога ще пуснат и другите, за да ги дръпна Twisted Evil
и аз го гледам,но не всеки път,4е незнам то4но кога го дават.Не е в "натоварения 4етвъртък"  Mr. Green.Ама понякога ме дразни тоя 4овек,Хаус де...много е саркасти4ен,с 4ерен хумор и много сериозен,не съм го видяла да се усмихне.Айде и по този сериал се изказах  Mr. Green.

# 69
  • Мнения: 811
ето линк на робо в миеЩия мъ вариант отка4их по тая машинка

http://www.sharperimage-espanol.com/ir115.html


Не е за вкъщи това 4удо на техниката  Mr. Green.Ще се разбие от блъскане по мебели...
Ще си го купиш и ще ти мине мерака.Аз съм така и затова си давам ,както си знам...с фрегонката.Еееей това испанците големи изобретатели  Mr. Green.Ако не бяха те, още да залягаме по пода с парцала  Mr. Green.

# 70
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ама то уж си има цензури и заобикаля мебелите знам ли newsm78
и не пада по стълбите

# 71
  • Мнения: 1 818
 HugЗдравейте,момичета Hug!Рекох преди да легна да ви напиша няколко реда.Малкият беше много болничък...но вече е по-добре.Цяла седмица се борихме с температурата.В понеделник ще го пускам вече на градината...Дани-мъжът ми и той е по-добре.Не помня писах ли ви,че падна лошо  и от това падане се сдоби с голяма рана под коляното.Сега е в болнични...да не ви разправям обаче какви разправии с шефа му.Не искаше да признае че е паднал по време на работа...Както и да е...без работа е вече,но се надявам скоро да започне.Взехме си днес кола 2-ра употреба  car003,не е в първа младост,но кукличка от всякъде-стояла почти само в гараж.Радваме и се много ...досега все със служебната бяхме.
Големите синове в момента са на кино.Гледат "300"...то голямо чакане го чакаха този филм.
Гледам водите разговори за бременност и раждане.Една приятелка от темите на многодетните майки ни даде този линк  http://kolibka.com/2.html 
http://www.kolibka.com/mini/movies.php?cat=human   ,можело да се теглят и много документални филми.Та там имало филм на ВВС за етапите на раждането.Аз не можах да ги отворя...струва ми се,че сайтът не може да се ползва от чужбина...но дано да се лъжа...пробвайте и вие.
Целувки newsm51

# 72
  • Мнения: 1 246
Здравейте,пак стана късно докъто ми остане време да пиша.

Гери-то и на мен ми стана 4удно,пасаван за 3 дни да става. Но ти ве4е си говорила.Нали и ние минахме през това чудо с пасаваните,пълномощни.....за 5 4аса стана всичко,все пак бяхме с бебе там,може да са ни влезли в положението.

Тези филми с раждания и операции,не мога да ги гледам,лошо ми става,как родих и аз не знам Rolling EyesИли пък тези в Пълна промяна,много ми е неприятно да ги гледам,но хубавици после,мдаааа.

Тея,хубаво,4е намина,пак ти казвам,радвам се,че си добре!Добре,4е се обърка в кю-то Wink
Габи,да ти оздравява малкото момченце и мъжът ти също!
Ани,не се прави сега,зная те ,4е си майсторка,ще видиш с какъв козунак ще се похвалиш!
А снимки се опитах,но не успях да кача,срам не срам -признавам си.

Браво на Албена и Максим,имат страхотно излъчване,заслужават признаение след толкова упорит труд!
А гледахте ли по теле синко,новините,имало заподозрени българи, за участие в атентата в Мадрид.Не ми се вярва,и дано не е вярно.

# 73
  • Мнения: 176
Габи, честита ви кола и на вас  bouquet
Аз филмите за раждането сякаш ще ги пропусна засега  Mr. Green, ще ги гледам след няколко месеца, ама за сравнение вече. Наскоро гледах някакъв ииии  Sick егати ужаса.
Анет, на мен ми се струва, че тоя робот е от типа домакински уреди, дето ги пуснеш няколко пъти да му се нарадваш и после събира прах в някой шкаф. Леееко излишен ми се струва, но това е мое мнение, в никакъв случай не искам да те засегна, ако ти смяташ, че ще ти е от полза-вземай го, ама от къдее  newsm78, сега ще ровна и аз белким излезе нещо.
Доколкото разбрах Албена и Максим вече се оттеглят от състезателната си дейност, но предполагам че ще почнат да тренират други двойки, дано повече бг състезатели да достигнат тяхното ниво. До края на годината им предстои и сватба! Аиде изклюках всичко вече  Mr. Green
А ще гледате ли ВИП Брадър 2, щели да участват Азис със супруга си  Rolling Eyes Китаеца , Деси Слава и другите уж са в тайна още. Усещам, че ще е голям смях. Twisted Evil


Робота го намирам само в сегунда мано  newsm78
http://www.segundamano.es/fichaI.cfm?id=60624029&total_anunc … 0&provincia=0

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 11:57 от Rali_80

# 74
  • Мнения: 2 825
Я гледай ти, кой се появил  Laughing Да кажеш на мъжа си, че е несериозен  Crossing Arms и другия път да тръгваш с него. Кога ще се засечем в Кюто, че имам една новинка  Wink

Ани, дай и на мен парола за тоз албум да взема и аз да се плыосна вътре  Wink

Хара, къде се загуби и тя, не съм я мяркала от сума време  Confused

Общи условия

Активация на акаунт