Кога най-рано виеозонът може да "види" бебето

  • 982
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 884
Здравейте! След година и половина чакане днес най-сетне видях двете чертички. Искам да ви питам кога да ида на преглед,  днес ми е 4-ти ден закъснение, и си мисля ако утре ида при гинеколога си, дали видеозонът ще покаже наличие на бременост? А извънматочната бременост може ли да се  види толкова рано, защото имах малко проблеми и искам да знам, че вече всичко е наред. Благодаря предварително!

# 1
# 2
  • Мнения: 884
Мерси, много ми помогна информацията, ще трябва някак да преживея 1-2 седмици още Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 751
Здравей и честито!   bouquet
При мен бременност се видя с 4 дена закъснение с вътрешен видеозон.
В събота ми беше датата, в неделя установих, че съм бременна, а във вторник бях на лекар.
Аз бях нетърпелива, защото и аз бях чакал година и половина и бях минала през хиляди мъки  Rolling Eyes
Д-рът каза, че има миниатюрна точка, но се вижда.
Искаше обаче да ме види след още 4 дена.
Така че мисля, че след седмица закъснение трябва да се види спокойно.
Успех!  Hug

# 4
  • Мнения: 502
Здравейте! След година и половина чакане днес най-сетне видях двете чертички. Искам да ви питам кога да ида на преглед,  днес ми е 4-ти ден закъснение, и си мисля ако утре ида при гинеколога си, дали видеозонът ще покаже наличие на бременост? А извънматочната бременост може ли да се  види толкова рано, защото имах малко проблеми и искам да знам, че вече всичко е наред. Благодаря предварително!
След 5-6 ден може и да се види, но много зависи от лекаря.

# 5
  • Мнения: 205
При мен се видя на 4 седмици и 3 дена, тоест 3 дена след закъснение на цикъла. Успехххххххххххххххххххх  baby_neutral

# 6
  • Мнения: 884
Здравейте1 Не можах аз да се стърпя, и вчера-беж при гинеколога. На вагиналния ехограф се видя тая малка точица, дето си давах сърцето за нея  вече толкова време! Сега ще трябва да отида пак след две седмици , за да видим повече! Щастлива съм, благодаря ви за пожеланията и да ви се връща тая моя радост дсетократно!

# 7
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Браво! Дано всичко е наред и след две седмици да си още по-щастлива!    Hug Praynig

# 8
  • Мнения: 2 751
Здравейте1 Не можах аз да се стърпя, и вчера-беж при гинеколога. На вагиналния ехограф се видя тая малка точица, дето си давах сърцето за нея  вече толкова време! Сега ще трябва да отида пак след две седмици , за да видим повече! Щастлива съм, благодаря ви за пожеланията и да ви се връща тая моя радост дсетократно!

  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 626
На мен ми го видяха в 7г.с

# 10
  • Мнения: 1 029
Честито и успех нататък!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 16
При мен теста отчете резултат на третия ден закъснениел а лекартага потвърди резултата с вагинален видеозон на 5 ден.
Така,че ако нямаш търпение може да отидеш и сега!!!

Мога само да ти пожелая леко бременее!!! Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 35 932
Честито и от мен  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 019
при мен се видя в 5гс

# 14
  • Мнения: 533
Аз когато отидох ,беше на 9-тия ден след закаснението и се видя сакчето. С вагинален ехограв.Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт