Страхуват ли се мъжете....

  • 11 812
  • 165
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 423
От няколко години живее на Бахамите доколкото знам, нещастно омъжена за баровец - с много пари, но скучно. Crazy

Горкичката  Cry...... Mr. Green
Когато ми се обади по телефона, не звучи като преди - все и е скучно, тъпо, не и се прави нищо....
Уф, стана сложно, как да преценим от кой лъха студенина? Thinking

# 76
  • Мнения: 3 423
От няколко години живее на Бахамите доколкото знам, нещастно омъжена за баровец - с много пари, но скучно. Crazy
Горкичката  Cry...... Mr. Green
Когато ми се обади по телефона, не звучи като преди - все и е скучно, тъпо, не и се прави нищо....

Ти, Буболина, си ми наборка. Не капирам,
що толко те бОли за такива елементаризми.
Големи момичета сме вече, кво се излагаме.
Аз отдавна не гледам Рич и Стефани, щото
знам края. Що не превключиш и ти канала.

# 77
  • Мнения: 3 447
Уф, стана сложно, как да преценим от кой лъха студенина? Thinking
Е, как... ако си разглежда разсеяно маникюра или крадешком хвърля погледи към огледалото на стената, докато мъжът срещу нея говори... Общо взето ако си надута пуйка или тъпа кифла, няма особено значение как точно изглеждаш.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 423
Liska , сетих се просто, мина ми времето, когато се стягах дали и защо Flutter
Дона, има нещо вярно.... Thinking

# 79
  • Мнения: 3 405
Темата е за мъжете  Wink

# 80
  • София
  • Мнения: 1 450
ОХХ, аз пак не разбрах. Нали беше с акъл девойката, що така се е забила на Бахамите? Ама то май от началото още от пилона си е търсила баровец, намерила го е - и после нещастна, не бива така!  Аз понеже нямам акъл, си седя пред компа и си изкарвам месечната заплата за 20 раб. дни, вместо за няколко часа, това значи ли че ще ме харесват мъжете? А онзи с куфарчето?

# 81
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, знам ли аз, защо мен питаш? Rolling Eyes
Търсила го е, намерила го е, сега е нещастна - аз не бих била, но явно не знае как да си направи весело.
Това беше само пример, хайде не я обсъждаме точно нея, да си разсъждаваме по принцип. Wink

# 82
  • Мнения: 3 423

За страхливите.
Аз пък се питам, какво печелят,
ако ги е страх? И какво, ако не ги е?
И какво губят?
 

# 83
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 820
ОХХ, аз пак не разбрах. Нали беше с акъл девойката, що така се е забила на Бахамите? Ама то май от началото още от пилона си е търсила баровец, намерила го е - и после нещастна, не бива така!  Аз понеже нямам акъл, си седя пред компа и си изкарвам месечната заплата за 20 раб. дни, вместо за няколко часа, това значи ли че ще ме харесват мъжете? А онзи с куфарчето?
Ама чакай сега Grinning Не става дума, че като е умна и красива, трябва на всяка цена да търси беден интелектуалец, нали? Няма общо - и най-хубавата жена може да иска да се омъжи за пари.

Тук говорим притесняват ли се мъжете (жените, заб. моя) от красиви представители на другия пол при първоначалния контакт с тях (ако такъв изобщо се осъществи).

# 84
  • Мнения: 3 447
Тук говорим притесняват ли се мъжете (жените, заб. моя) от красиви представители на другия пол при първоначалния контакт с тях (ако такъв изобщо се осъществи).
Според мен притеснението зависи от поведението на отсрещния, а не от външността му. Отделен въпрос е, че красивите хора вероятно са по-склонни да се надуват.

# 85
  • Мнения: 534

За страхливите.
Аз пък се питам, какво печелят,
ако ги е страх? И какво, ако не ги е?
И какво губят?
 
Може би си спестяват унижението да са отхвърлени публично от жена,   newsm78
въпреки че са малко жените,които чак така ще се изгаврят с чувствата на някой
според мен всеки трябва да си казва чуствата,а не да ги крие в себе си-не се знае откъде ще изкочи заека  Whistling

# 86
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 820
Тук говорим притесняват ли се мъжете (жените, заб. моя) от красиви представители на другия пол при първоначалния контакт с тях (ако такъв изобщо се осъществи).
Според мен притеснението зависи от поведението на отсрещния, а не от външността му. Отделен въпрос е, че красивите хора вероятно са по-склонни да се надуват.
Бе не е баш тъй.
Просто хората по-леко се доближават до човек, който по им прилича - Анда добре го беше написала обяснението.

# 87
  • Мнения: 3 268
Магдалина Вълчанова,бивша мис България както знаете,беше казала веднъж в едно предаване,че е много самотна,защото мъжете се страхували от нея,не смеели да се доближат,а тя била "съвсем обикновено момиче".На Нова година бяхме в МОТТО и тя седеше на съседната маса САМО с една приятелка.Взех,че й повярвах.

# 88
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Същото това го повтаря от години и Жени Калканджиева.

# 89
  • София
  • Мнения: 4 423
Значи, все пак мъжъте се страхуват от хубави жени Thinking
Има и друга тенденция - женят се за грозни жени, любовниците са им кукли обаче.
И обратното - красива съпруга и ужасна, грозна и крива любовница.
Ето това не мога да си обесня!

Общи условия

Активация на акаунт