Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора
Според мен всяка жена си има някакъв образ според който се опитва да "нагласи" тромавото типично мъжко поведение на половинката. Е... , колко време ви отне докато забележите качествените проблясъци?

Аз практикувам гимнастиката вече 3-та година и все още сме далеееееч от желаните резултати Laughing
Цитирай

До хладилника, който обичам

Ти сигурно се шегуваш? Rolling Eyes
Не мисля, че и след 50 години съжителстване някоя ще се похвали с успех.
Цитирай

Там където е семейството ми

9 год.почти,все още резултат няма. Mr. Green
Цитирай

addicted to phone

Ами на есен ще станат 18 години... да кажем, че от две насам поведението му трайно ме удовлетворява  Mr. Green  пожелавам ви успех! Дерзайте! Много още ви предстои, но след 15 години започва да проблясва светлинка в тунела!  Laughing
Цитирай

Плевен

Мисия невъзможна.
Цитирай

Странно....аз пък се справям (пу-пу).Може би защото сме младоженци и ме слуша все още  Laughing  Love
Цитирай

addicted to phone

hahaha Хихихиихи 11 дни семейство! Ти ме утрепа просто! Ще си говорим пак! Сега го сърби главичката на две места, след няколко месеца там ще има две издатинки, не се чуди това са му дяволските рогца  Twisted Evil Да сте живи и здрави и нашите 17 да дочакате заедно и още три пъти по толкова, после ще си приказваме на тази тема пак...  Peace
Цитирай

Може би....но ми се прищя да се похваля,че вече 3 години го дресирам  Mr. Green успешно (а от 11 дни имам законно право)  ooooh! Whistling 
Цитирай

addicted to phone

Това, че е семеен, вече е повод да отключи дяволчето в себе си. Не искам да те стряскам разбира се! Дано сте изключение и да ни се похвалиш след година две!  Hug
Цитирай

От първата нощ, когато разбра, че има за какво да му пука.
Стига ми, че не се бие вече.
Цитирай

София/Сандански

Аз мога да се похваля, че за 3-те години, в които сме заедно не е имало за какво да се заядем и скараме. Дори не съм се опитвала да го променям, защото така ми е супер (да плюя против уроки)  Peace
Цитирай

Към по-зле ли?  Mr. Green Стана неусетно   #Cussing out
Цитирай

In pursuit of magic...

По-скоро ми се иска той да ме промени, към по-добро, ама не би... Sad
Цитирай

Zeist, NL

Ти сигурно се шегуваш? Rolling Eyes
Не мисля, че и след 50 години съжителстване някоя ще се похвали с успех.

hahaha
Много си права Мис Бу Whistling
Цитирай

София

Съвършенство никога не може да се постигне, но това е нормално. Изглаждането на драстичните разногласия на мен ми отне около 5 години.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора