Колко ви отне променянето на половинката

  • 3 160
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 568
Промяна?! newsm78
 Това са измислици.....нагажда се,но пак си показва нравът като не му изнася!
Няма такова нещо...е,примерно да спре да си хвърля чорапите на земята вместо в коша-добре,съгласих се,но за черти от характера Naughty
Взех го на 29,сега е на 45-все си е той! bowuu

# 31
  • Мнения: 2 407
Не се опитвам да го променям, приела съм го такъв какъвто е.

# 32
  • Мнения: X
Имаме недостатъци и двамата и понякога, колкото и да се дразня се чудя има ли смисъл да се опитваме да се променяме, защото ще се превърнем в други хора. Промяна е силно казано....по-скоро се научаваме на повече съобразителност, а и човешкия характер се оформя до известно време, или сме се харесали такива или не.

# 33
  • Мнения: 4 068
Никакво време не ми е отнело, защото не съм опитвала и нямм желание да го променям. Обичам го такъв какъвто е. Вярно е, че всички се променяме, но то е под натиска на живота и нещата, които ни се случват. И той се промени откак сме женени и откакто имаме дете, но това не е моя заслуга и никога не съм си го поставяла за цел. Точно както не желая някой да се опитва за промени мен.

# 34
  • Мнения: 803
Имала съм само сериозни в/ки (продължаващи повече от 2 години) и смея отговорно да кажа, че няма как да променим човека до себе си. Според мен е глупаво да се опитваме да моделираме човека до нас според нашите очаквания. Със сигурност винаги ще има неща, които ни дразят в него, а има и неща в нас, които дразнят човека отсреща.
Настоящият ми приятел е почти пълна моя противоположност и за 4 години сме имали доста конфликти, породени от взаимното ни желание да променим нещо в другия. Накрая рабрахме, че няма смисъл и просто се нагодихме. Вече не скачаме с рогата напред,когато нещо ни издразни - напротив, обръщаме го на майтап. И така ни е много по-добре. Все пак аз имам нужда от човек със собствена индивидуалност, а не от мое копие. Хората са казали, че когато 2ма човека са еднакви, единият е излишен.

# 35
  • Мнения: 2 019
не се опитвам да го променям

# 36
Аз не съм с половинката си за да го променям!!!!!!!!!!!Точно обратно с него съм ,защото го харесвам и желая  такъв какъвто е  .

# 37
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Ако се е променил е по собствено желание. Аз лично намирам в мъжа ми огромна промяна и то най-вече заради детето и заради мен. Щастливи сме заедно, обичаме се и това е достатъчно /поне за сега/. Е, с недостатъците си се нагаждаме взаимно. НИкой не е идеален,нали? Това е общия живот , да се правят компромиси!  Hug

# 38
  • Мнения: 46 492
Не съм се опитвала да го променям, харесвам си го такъв.

Той обаче промени някои неща, които аз не исках (отряза си косата), но какво да правя- примирих се Laughing

# 39
  • Мнения: 750
Омъжих се за него защото си го оби4ам такъв какъвто е!Не се опитвам да го променям newsm78,защо да го правя?!Ако се промени ве4е няма да е същият и може да не ми хареса Mr. Green!

# 40
  • Мнения: 1 587
Никога не съм правила опити да го променям,но въпреки това промяната е факт.Ако трябва да съм точна ,променихме се и двамата.Самия живот ни промени

# 41
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Най-накрая разбрах, ама наистина РАЗБРАХ, че най-грешното нещо е
да се опитвам да го променя по мой план. Надявам се, да не е късно...
Смятам, че най-ценно и най-удоволетворяващо е, когато той сам е осъзнал
и е поискал да се промени.
Това да се налагам и насилвам нещата, при мен, естествено, доведе до
точно обратния ефект.  Confused

# 42
Ами май без да искам малко го опитомих Wink Вече не обикаля по цели нощи заведенията-кротна се.Той казва, че много се е променил покрай мен, но аз смятам, че причината не съм аз, а е в него самия.Обичам си го,много! Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 3 674
Промяна?! newsm78
 Това са измислици.....нагажда се,но пак си показва нравът като не му изнася!
Няма такова нещо...е,примерно да спре да си хвърля чорапите на земята вместо в коша-добре,съгласих се,но за черти от характера Naughty
Взех го на 29,сега е на 45-все си е той! bowuu
Peace И моя така ,промени се  Wink...ама само на корем4е Mr. Green
Доста му порасна за последните 3 години.Много бири4ка е изпило  туй корем4ееее Joy Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 903
Цял един живот сигурно няма да ми стигне да го променя. Но честно казано аз и не искам да се променя. Защо трябва да го променям - щом съм го харесала такъв и съм създала с него семейство, значи ми харесва такъв какъвто е - защо трябва да го променям?  newsm78 
Ако някой реши да ме променя мен не бих се чувтсвала добре, затова не искам и аз да променям никой, най-малко пък съпруга си.

Общи условия

Активация на акаунт