Течност за балончета?

  • 1 436
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 467
Продават ли някъде течност за балончета? Тия сапунените... С веро знам че не стават хубави.

Благодаря предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 140
Здравей  bouquet
Тъкмо щях да питам и аз същото,но с тази разлика,че нямаме и джаджата за правене на балончета.Къде ли не търсих-няма и няма.Моля те кажи от къде си я взела? Praynig HugМерси

# 2
  • Мнения: 284
В магазините за 1 лев го има това чудо за балончета-цената е 1лв. и вътре си има готова течност.Като свърши си го пълни с вода и веро и пак ставатбалончетата.

# 3
  • Мнения: 645
Специално течност само не съм виждала но в магазините за 1лев. има направо цялото с това за духане. Ние редивно купуваме, че често го изливаме Tired.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 062
Хиполенд. Но само играчката с веро вътре. Отделно течност за първи път чувам, че изобщо съществува.
Веро. Ама Веро си. На Верила. Другите с разни балсами и т.н. не стават.

# 5
  • Мнения: 386
Течност може да се направи с всяко веро без балсам. Аз я правя с Пур ГЕЛ и стават страхотни.

# 6
  • Мнения: 2 768
Съществува само течност за балончета, но в България не съм виждала да се продава.

# 7
  • Мнения: 272
В Хиполенд струват 0.60 ст.

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
С веро и вода не стават. Установихме, че имаме горе-долу успех, ако не разреждаме верото, т.е. без вода, ама капе, като се извади.

# 9
  • Мнения: 2 467
нямаме и джаджата за правене на балончета.Къде ли не търсих-няма и няма.Моля те кажи от къде си я взела? Praynig HugМерси

От САЩ. Купихме пистолет, който сам ги прави (улеснение за мама, че няма да я заболява главата от духане  Mr. Green ). Моята беба е луда за "бубали"  Laughing И не ми се мъкне от тук течност (продават и в литрови шишета, като за моето пристрастено балонче).

С веро не стават с тоя пистолет, за съжаление.

Благодаря ви, момичета  Hug

# 10
  • Мнения: 1 114
И ние имаме пистолет. От БГ купен , иначе китайски. Във формата на рибка. Не сме изразходили течността,защото малкият се уплаши от него и го прибрах, а после забравих за него.  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 1 326
Ох, и аз щях да питам същото........моят син е ''луд'' по балончетата. Пробвах с какво ли не, веро (полвам на Хенкел), шампоан, сапунена вода - не става. Реших,че ще трябва да купя някое супер скапано веро, за да се получи, но още не съм решила кое, мислех да ви питам вас. Ще пробвам с Пур, както някой беше писал -та дано стане номерът

Общи условия

Активация на акаунт