Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 март 2007, 09:27 ч.

Варненки-цветарки - искте ли къдрава папрат?

• 3 665
  • 8
  •   1
Отговори
Тези дни ще си разсаждам къдравата папрат, че стана огромна. Предполагам, ще имам много за раздаване.....ако има желаещи, пишете.....
Много лесно се хваща, расте като луда.....много си я харесвам. Ето как изглежда:

http://www.bgphoto.net/photos/2105/o633100649747770023.jpg

# 1
  • край морето
Направо е страхотна тази папрат  Laughing аз бих искала ако може. Имам толкова много цветя, но и на това ще намеря местенце

# 2
  • Варна
И аз искам.  Sunglasses

# 3
  • Варна
Тези дни ще си разсаждам къдравата папрат, че стана огромна. Предполагам, ще имам много за раздаване.....ако има желаещи, пишете.....
Много лесно се хваща, расте като луда.....много си я харесвам. Ето как изглежда:

http://www.bgphoto.net/photos/2105/o633100649747770023.jpg

И на мен много ми харесва! Мога ли да се наредя в редичката или станахме много желаещите?

# 4
Ще направя списък и като я извадя утре - други ден, ще свиркам  Whistling Simple Smile

1. Тasha
2. Киса
3. rozov pinko

# 5
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
Искам да те поздравя за разкошната папрат,
много ми хареса честно незнам как си я гледаш,но е невероятно красива  bouquet Hug  bouquet

# 6
  • Варна
Включвам се в темата само за да те поздравя за разкошната папрат. Направо е невероятна. Аз имам същата, но още е сравнително малка.

# 7
  • на 3 градуса от адът
 Embarassed извинявам се че нахлуам така в темата ви
Но  много ми хареса папрата
 Embarassed валко че не съм цветарка
  bouquet

# 8
Ами то и аз не съм  Laughing
Имам всичко на всичко 5-6 саксии  Joy

Обаче искам да обявя папрата за раздадена!!!Офертата вече не важи...

дори може някой мод да изтрие темата  Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт