За изневярата, ама от друг ъгъл

  • 13 375
  • 195
  •   1
Отговори
Имам питане, към тези от вас, на които половинките са им изневерявали, но са решили да запазят връзката си.
Колко време ви трябваше, за да успеете да вкарате живота си в ред, да спрете да се съмнявате и да го преживявате?

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз, трябва много сила, за да простиш една изневяра и още повече сила, за да се пребориш със съмненията и противоречията си и да не обръщаш глава назад.
Не съм го преживявала, но от сърце ти желая кураж!   bouquet Дано си взела правилното решение!

# 2
  • Мнения: 1 685
Преживявала съм го.Мислила съм си, че никога няма да забравя и това ще ме мъчи винаги.Не е така.За колко време ще го преживееш и ти и дали въобще болката ще отмине е въпрос на чуствителност.Може и никога.

# 3
  • Мнения: 2 108
Преживяла съм го. Не съм го простила. Живеем заедно. Никога няма да го забравя и никога няма да бъда същата.
Всичко е индивидуално.

# 4
  • Мнения: 1 120
аз не бих простила
преди време прекратих 3 годишна връзка,само защото той бил на  ресторант с приятели и някаква си го сваляла.той не искал да я отреже грубо и и казал дай си тела,аз ще ти звънна.за мен това е достатъчно
 Peace

# 5
  • Мнения: 386
Не бих простила! #2gunfire

# 6
  • Мнения: 54
според мен е много относително ! Гадно е най вече съмнението с което живееш ден след ден !Съмняваш се във всичко което каже и каквото и да каже!
Аз незнам дали ми е изневерявал и май  newsm78не искам да знам ако е така!

# 7
На мен също ми се наложи да го преживея. Не мога да му простя, все още... Нищо вече не е същото помежду ни, защото моето отношение към него е различно... Обмислям окончателна раздяла.
Желая ти успех, независимо от решението, което ще вземеш!

# 8
  • Мнения: 2 723
Ще следя темата с интерес Thinking

# 9
  • Мнения: 1 809
И на мен ми се наложи да го преживея.Правех се ,че съм простила..,но ....всъщност не беше така.С всеки изминал ден осъзнавах,че не мога да живея с човек на когото нямам довери,с човек който ме е предал,наранил...В крайна сметка се стигна до окончателна раздяла.

# 10
  • Мнения: 3 268
Ако обичаш този човек и той те обича,времето ще излекува всичко.Хора сме и грешим,но после съжаляваме и е в реда на нещата да искаме прошка.Понякога едно такова преживяване дори заздравява връзката,защото оценяш човека да себе си.Всеки има право на втори шанс.Важното е да не мислиш непрекъснато за станалото,това ще те съсипе.Човешката фантазия е лош съветник.Гледай напред и мисли положително.Любовта винаги побеждава.

# 11
  • Мнения: 750
Имах такъв момент пт живота си... Rolling Eyes,с първия ми брак!Не се забравя и не се прощава...поне аз неможах smile3518Вси4ко в мен се с4упи с трясък само за миг,неможех да бъда същата! waitОпитах ...но неможах!Някоя друга може би би простила...!Разведох се!Взех си детенцето и продължих напред!И не съжелявам,намерих 4овека който да цени любовта ми и да ме оби4а истински smile3521
За теб...дано намериш сили да шпростиш!
Послушай сърцето си...и каквото то ти каже,така постъпи! smile3525

# 12
  • Мнения: 139
Много зависи от конкретната ситуация и от постъпката.
Аз не успях да простя паралелна връзка (с мен и нея едновременно), а след като ми я заяви че, е влюбен в нея и обича мен - по мирно и тихо кой от къде е.
А креватната гимнастика аз не я броя за изневяра, и реагирам спокойно на такива неща.
Така че, ако е била еднократна забежка, само секс, ако не поддържат връзка - нищо не се е случило Wink, давайте заедно напред.
Но ако е станала работата дебела, време е за  newsm78 и не си струва тровенето на нерви в опити да се оправят неоправимите човешки взаимоотношения.
Успех и бъди оптимистка  bouquet

# 13
  • Мнения: 304
Аз съм на принципа-изневяра без любов не е изневяра. Съгласи се, че човек не може да е с половинката си цял живот и да е верен. Особено това се отнася и за мъжете! При повечето когато им е удаде възможност го правят, но не с любов, а просто за секса. Така че не го приемай толкова сериозно-нали си обича теб !  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 732
Има хора, които прощават.
Има такива, които прощават, но не забравят.
Има такива, които "забравят", но не прощават.
Има и такива, на които изобщо не им дреме.

Познавам такива жени.
Аз не бих могла...за съжаление...

Общи условия

Активация на акаунт