Стик, рол-он или спрей?

  • 6 165
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 779
Понеже не и се пускаше нова тема, реших да попитам тук - някой ползва ли на Виши за чувствителна кожа стика с бялата капачка? Пише на него, че предпазва 24 часа. Искам да разбера как е при другите ефекта от него, защото аз го взех май по погрешка, май исках със зелената капачка. От този нещо не съм доволна, не е парфюмиран и се изпотявам, въпреки него, бързо. Споделете при вас как е, ако има някой, който да го ползва.

# 46
  • Мнения: 1 384
Спрей  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 959
Имам рол-он на Дав

# 48
  • Мнения: 5 317
рол он-в момента на адидас.

# 49
  • Мнения: 54
Стик, но сега си взех Одорекс

# 50
  • Мнения: 2 229
Спрей, рол-он-овете и стиковете ми лепнат. Confused

# 51
# 52
  • Мнения: 1 564
Аз ползвам крем-дезодоранта на Дав.Много съм доволна.


 













 



# 53
  • Мнения: 6 618
Стик, рол-он ми е лепкав , а за спрей просто не съм се сещала .

# 54
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Стик, но сега си взех Одорекс

Ами хайде кажете повече за този Одорекс! Аз от вчера съм запитала за него...  Laughing
Доволни ли сте и наистина ли е толкова дълготраен ефектът от него?

# 55
  • Мнения: 689
Преди няколко дена имаше тема за Одорекс-а.

Аз гласувах за стик.
Най-доволна съм от Лейди спиид стик-не оставя следи,не лепне и има дълготраен ефект.
Най-разочарована съм от рол-она на Дав:така се разтича,че думи нямам Sick
Против потене и неприятна миризма ползвам антибактерялен сапун(самата пот няма мирис,бактериите по кожата го причиняват)и ароматизирана пудра за тяло,която прави кожата мека като коприна,приятно ухаеща и е чудесен завършек на вечерния тоалет,преди лягане Flutter

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Най-доволна съм от Лейди спиид стик-не оставя следи,не лепне и има дълготраен ефект.
Има ли вариант без аромат?

# 57
  • Мнения: 1 227
Лейди спиид стик - алое гел - с много дискретен аромат. Много съм доволна от него

# 58
  • Мнения: 689
Най-доволна съм от Лейди спиид стик-не оставя следи,не лепне и има дълготраен ефект.
Има ли вариант без аромат?
Мисля,че не,но пък ароматите им(освен тези за тинейджъри) не са силни и натрапващи се.Спокойно си ползвам боди спрей заедно със стика.

# 59
  • Мнения: 17 407
Рол- он. Спрей много отдавна не полвам, а стиковете ми цапат дрехите.

Общи условия

Активация на акаунт