Ясла /детска градина/ в Сухата река?

  • 1 759
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 729
Привет мили мамита!

Моля ви, ако имате мнение за яслите около района Сухата река /Ботевградско шосе, канала/, да го споделите.
Подала съм документи в 74-та и в Беборани. В тази срещу поликлиниката, не мога да се добера до директорката, за да подам документи, /приема родители само вторник до обяд и сряда следобед/, но скоро ще подам и там. Кажете ми коя е за предпочитане, на мен най-близо ми е тази срещу 18-то ДКЦ, но засега хич не ми вдъхва доверие.

Друга тема е, че през септември синът ми ще е на 1 година и 2 месеца и ми казаха, че бил много малък, а следващия сптември вече ще ми е изтекъл отпускът!

И докато се лутам в избора на ясла, ще стане време да го записвам и в детска градина, така че ако може да ме ориентирате и за тях.

Предварително ви благодаря!
 Hug

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 15:42 от emsy

# 1
  • Мнения: 2 255
Калоян е в 63-та ясла Беборани, аз лично съм доволна - той е в 2-ра група  Peace Нямам съществени забележки към госпожите, към директорката и режима на яслата също newsm78
Приемат и малки деца, напоследък в групата ни има нови деца около годинка, а като дадох Коко дори имаше едно неходещо човече  #Crazy
На мен лично 5-то ОДЗ (до 18та п-ка) не ми допада, директорката също ме издразни като опитах да подам молба и определно го "зачеркнах" от списъка  #2gunfire
За 74-то ОДЗ до Пожарната съм чувала добри неща, имахме и там молба, но не съжалявам за избора си.
Ако имаш конкретни въпроси пиши.

# 2
  • Мнения: 729
Благодаря ти Вяра!  Hug
Видях и че имам грешки относно номерата и имената на яслите. Rolling Eyes
Вече ги коригирах... Flutter

# 3
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Ние бяхме в 63ОДЗ Беборани-само добри думи мога да кажа!Единствения недостатък е че трябва от рано да помислите за градината след това,докато в другите детски заведения прехвърлянето става автоматично.Имам добри отзиви за 5 ОДЗ и не толкова добри за 74-там ходи синът ми преди доста време.В момента ходиме в 110 санаториална градина от другата страна на Ботевградско.И от нея съм много доволна.

# 4
  • София
  • Мнения: 117
И аз съм подала молба в Беборани и се радвам да прочета добри отзиви за нея. Живот и здраве от септември мисля да се пробваме.

# 5
  • Мнения: 2 255
В момента ходиме в 110 санаториална градина от другата страна на Ботевградско.И от нея съм много доволна.
И аз съм подала молба там и уж било 99,9%, че сме приети според директорката  #Crazy ама ще видим....дано  Peace Много я харесвам, а и ми близо  newsm78

# 6
  • Мнения: 9 900
и аз се отказах от 5 ОДЗ заради невъзможност да се срещна с директорката. Ще чакам наесен за Беборани.

Общи условия

Активация на акаунт