Отчет на набор 2003 - 5

  • 12 599
  • 314
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 831
Нова тема, нов късмет  Wink.
Весел ден на всички   bouquet .


Старата тема

# 1
  • Мнения: 14 133
Нова тема, нов късмет  Wink.
Весел ден на всички   bouquet .


Старата тема
Честита Първа пролет!!! Хиляди усмивки и от нас!!!!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 840
Ето, отчитам се.
Сутринта героят отказа да обуе чорапите,  които му дадох.
Обаче, вместо да се съобразя с неговото желание, аз наложих волята си.
Въобще не се съобразих с "правата" му. Twisted Evil

Почва да изгражда някакъв естетически вкус,  който няма как да не контролирам. Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 2 840
Честита Първа пролет!!! Хиляди усмивки и от нас!!!!  bouquet

Днес ли е?!
Ех, а с този есенен дъжд...
И с прогнозата за ураганни ветрове, дето ги чакаме от вчера, ама май подминават поне София...щото и на тях може да им е мрачно тук, де Mr. Green

Честита пролет, тогава, да е по вода  bouquet

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Честита първа пролет на всички!
От вчера щерка ми знае думата "задръстване" и понеже е дечко т.е. за нея живота още е песен  Wink я произнася "раздръстване".  Simple Smile

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вали, а госпожица Василена е с пола и тънко яке. ooooh! Дано да спре, докато дойде време да я прибирам.

# 6
  • Мнения: 953
И аз да се отчета в новата темичка. Във понеделник вечер обяснявам на малката , че сутринта ще излезна по -рано и като се събуди мама ще я няма  и тати ще я събуди и заведе на детската, а тя ми отговоря с един умолителен гласец: "На мен мамо, ще ми е тъжно за теб." Незнам къде ми бръкна.

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ох, как бъркат... Heart Eyes
Приемате ли ги като големи хора или все още са си бебета? Васи е второ дете и някак ми се вижда по-бебе от кака си на тази възраст...

# 8
  • Мнения: 687
Честита първа пролет и от нас!
Вече направо се чудя как да обличам Румен. Нито е за зимно яке, нито за пролетно. До онзи ден беше с лятна шапка, днес пак със зимната ooooh! Дано да не е такова променливо времето цяла пролет (ако изобщо има такава).
В неделя купувахме обувки и в някой магазини направо пропуснали пролетно зареждане и изкарали летни колекции. Луда работа Simple Smile

Приемате ли ги като големи хора или все още са си бебета?

Румен е много далеч от "голям човек". Но нали за мъжете по принцип си е нормално по-бавното развитие... все с това се успокоявам Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 731
Здравейте!

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
  И нашият малчо е далеч от "голям човек". Много често си се държи бебешки, но има вече проблясъци на порастване Laughing
  Щерката на тази възраст си беше доста осъзната и действително си я приемах за голям човек.
 Не знам дали, защото е второ дете или защото е момче.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мисля, че защото са втори деца. Госпожите казват за Васи, че се държи като голям човек - самостоятелна е, има изключително добра артикулация, не говори бебешки, пее добре, има добра двигателна култура. Но на мен ми се вижда психически по-незряла от кака си. Не знам как да го обясня...

# 12
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ти пак по-добре го обясни от мен - да и при нас е така - уж се държи добре, говори добре(много правилно), уж се облича и яде сам, обслужва се, прави много точни изводи, но...има нещо бебешко, което го нямаше при щерката ...не мога да го формулирам точно. Много е сладък Heart Eyes
 

# 13
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте!

Отдавна не съм пислала в тази темичка и реших да поправя грешката си! Simple Smile

Честита пролет на всички!  bouquet

Дени я приемам като голям човек, може би защото е голямото дете! Но като се замисля си е още бебе и тя. Говори бебешки все още, дребничка е, и като я видя сред нейните другарчета в детската градиа все ми изглежда бебето в групата! Wink А и покрай сестра си вместо да се чувства голяма кака се вбебешорства още повече!

Но виж, сестра й я приемам по-бебешки от Дени на нейната възраст, така че определено си зависи от поредността на детето в семейството! Вторите май ще си ни останат вечните бебета! Wink

А Дени сутринта ми скрои кофти номер. Имах излизане доста важно, и бях уговорила прабабата да стои при малката, докато аз си свърша работата сутринта. Обляках Дени за градина, а тя като почна едно кашляне, лошо й било, уморена е и аз вместо да излезна по работа айде с нея в поликлиниката. Леко зачервено гърло и нищо повече. Ще си остане вкъщи до края на седмицата сигурно, а аз нищо не можах да си свърша! Confused Ама здраве да е, важното е да са добре децата! Hug

Поздрави!

# 14
  • Мнения: 1 877
Боянко може сам да се облича,ако поиска...и чорапките да обуе,ако поиска,да пише някои букви :Б,Х,О,С,но все още се инати да оцветява сам и ме кара аз да оцветявам.За друго не се сещам...

Общи условия

Активация на акаунт