Отчет на набор 2003 - 5

  • 12 603
  • 314
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18
при баба е друго
там се правят други неща . А и при бабите малко или много децата се глезят
Когато си го вземеш съм сигурна ,че няма да прави такива неща
При мен поне се получава така

# 61
  • Мнения: 14 133
Честит рожден на Памполина!!!!  bouquet
Само приятни мигове с любиминне й същества!!!!

# 62
  • София
  • Мнения: 15 215
Честит рожден ден, Памполина!


Бъди щастлива! Весел празник!

# 63
  • Мнения: 687
Честит рожден ден, Памполина!
Здраве, щастие и много любов ти желая!
Весело изкарване на празника!

 newsm67

# 64
  • Мнения: 6 461
Честито и от мен, Памполина!

# 65
  • Мнения: 2 125
Памполина,
И от мен Честит Рожден Ден!

# 66
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Честит Рожден ден, Памполина!

# 67
  • Мнения: 3 042
Момичета, благодаря ви за милите думи!  bouquet
Моето момче беше за седмица на гости при баба си в Свищов и се разболя, сега се лекува вкъщи и дано да оздравее до петък, че в понеделник ни изтича почивката по медицинско предписание от личната лекарка.

# 68
  • Мнения: 8 769
Павлина, честит рожден ден!
Бъди здрава, усмихната, весела и обичана!

# 69
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПАМПОЛИНА

БЪДИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И С МНОООГО КЪСМЕТ!

 
   bouquet bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • Мнения: 3 211
Здравейте и от нас!
И при нас цари поредния пубертет, не харесва определени панталони ( не били като на татко му), мие си лицето, оправя си косата като татко му, изобщо малко копие.
ooooh! и Габи е така, цяла тема бях пуснала, че се подстрига сама, да има като мен бретон.
Всеки ден ходи само с поли и рокли на ДГ, друго не признава. ама, аз й разрешавам, защото в градината е много топло

# 71
  • Мнения: 14 133
Здравейте и от нас!
И при нас цари поредния пубертет, не харесва определени панталони ( не били като на татко му), мие си лицето, оправя си косата като татко му, изобщо малко копие.
ooooh! и Габи е така, цяла тема бях пуснала, че се подстрига сама, да има като мен бретон.
Всеки ден ходи само с поли и рокли на ДГ, друго не признава. ама, аз й разрешавам, защото в градината е много топло
И Сашо е същият ooooh!Всяка сутрин прави уговорки с какви дрехи ще ходи.

# 72
  • Мнения: 8 769
Всеки ден ходи само с поли и рокли на ДГ, друго не признава. ама, аз й разрешавам, защото в градината е много топло
O, да, Кейти иска да е само с поли и рокли, пък и не винаги харесва какво съм й избрала за обличане. Да не говорим, че има предпочитания и за съответните фиби и ластици. И моля ви, два дни да ходи с един и същ панталон е абсолютен компромис от нейна страна (нищо, че не е изцапан).... Flutter

# 73
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И Василена е същата кипра. Всеки ден с пола. Сутринта ми идеше да я набия, заинати се и реве ooooh! Ама баща и усмири работата и и каза, че ще ме напляска, защото не съм изпрала любимата пола Crazy. Сега с кака и тръпнат в очакване на представлението Joy

# 74
  • Мнения: 11 307
Всеки ден ходи само с поли и рокли на ДГ, друго не признава. ама, аз й разрешавам, защото в градината е много топло
O, да, Кейти иска да е само с поли и рокли, пък и не винаги харесва какво съм й избрала за обличане. Да не говорим, че има предпочитания и за съответните фиби и ластици. И моля ви, два дни да ходи с един и същ панталон е абсолютен компромис от нейна страна (нищо, че не е изцапан).... Flutter
Eй това го преживях с щерката и продължавам, де. Wink
Дето са кипри остават такива - Искам, вика, като кукла да излизам от къщи.
Че и младежа под неин контрол става такъв суетен. Как се оглежда сутрин, как се вълнува - Ау, какъв страхотен пуловер, пич съм с него, нали? И ги върти тез зелени очи.... hahaha
Ма нали трябва да я хубав за снахата. Joy

Общи условия

Активация на акаунт