кои почистващи препарати когато имате бебе?

  • 1 323
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
здравейте Hug

от 2 дена вече сме с бебчо вкъщи Laughing и се чудим с кои почистващи препарати да мием къщата?

Засега използваме белина и доместос?
Дали са прекалено силни? (все пак не ги използваме в няговата стая)

Ще съм ви благодарна ако ми отговорите Wink

# 1
  • Мнения: 1 272
Ползвам същите препарати, както и преди да се появи бебка, просто проветрявам и бебето не е в стаята, докато чистя  Peace

# 2
  • Мнения: 1 371
Аз използвам Mr. Proper и Бингосил за цялата къща. Все пак когато почистващ стаята на бебето (спалнята Ви) - проветри хубаво след препаратите и поне един час след това заведи бебчето там.
Simple Smile

# 3
  • Мнения: 8 242
В момента мъжа ми чисти с Доместос, прозорците са отворени, а аз се опитвам да забавлявам дребния, преди да го пуснем на чустичко да пълзи и да се катери  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 4 035
Първо честито ти бебче!Да е много здарвичко и много да те радва!  bouquetА почистващите препарати не съм си сменила.Ползвам си всичко от преди раждането,само в стаята на Ина мия ламината със спирт,защото тя вече и лази,а и за по-дезинфекциращо Peace

# 5
  • Мнения: 1 986
Ползвам същите препарати, както и преди да се появи бебка, просто проветрявам и бебето не е в стаята, докато чистя  Peace

И аз правя така Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 1 247
На всякъде сме с ламиниран паркет и мия с Пронто за ламинат.Когато мия бебешката стая използвам момента и да проветря Peace

# 7
  • Мнения: 1 041
Ползвам същите препарати, както и преди да се появи бебка, просто проветрявам и бебето не е в стаята, докато чистя  Peace

И аз правя така Grinning
Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 424
стаята на бебето мия с портокаловия мистър пропър. и в болницата миха с такъв, така че предполагам няма проблеми. иначе и доместос и белина ползвам за другите стаи и банята. Peace

# 9
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Честито бебче   bouquet!
Преди да родя гледах някакво предаване по телевизията, в което една педиатърка препоръчваше първите няколко седмици в стаята на бебето да се почиства само с влажен парцал. Аз така и направих, но вече си чистя със същите препарати както преди.

# 10
  • Мнения: 2 677
Не съм сменяла препаратите, след като се прибрахме с бебето.  Peace

# 11
  • Мнения: 4 053
Ползвам същите препарати, както и преди да се появи бебка, просто проветрявам и бебето не е в стаята, докато чистя  Peace

 Peace
честито бебенце,нека расте здраво и да ви радва много   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
не съм сменяла препаратите,но Доместоса го бяха прибала първите няколко месеца,според мен мирише доста силно и въпрки че чистех когато детето беше в друга стая след проветряването оставаше мирис...

# 13
  • София
  • Мнения: 3 271
Мистър Пропър, Доместос, Аякс - проветряваш и няма да има проблеми Hug

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Ползвам същите препарати, както и преди да се появи бебка, просто проветрявам и бебето не е в стаята, докато чистя  Peace

И аз така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт