Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

Времето се затопля и.....риболовът започва! smile3508
Но, с него и проблемите!!!
Съпругът ми е заклет любител на риболова. В началото на връзката ни започна да води и мен за риба. Бяхме студенти в Свищов, свободно време - колкото искаш. И аз се закрастих! До тук, добре, но...
 - подарява ми въдици, за да може после да ми ги краде и аз пак да се блъскам с неговите стари прътове!
 - обира всички хубави плувки!
 - най-хубавите места пак са за него
 - когато той лови на дъно и не е хванал нищо, а аз - половин кофа на плувка - то моето не било риба, а троскут!!!
 - познайте после кой чисти рибата, защото....героите са уморени
 - като го напече слънцето, все бърза да си ходим

Въобще ужас!!! smile3514
Цитирай
Прецакай го като не ходиш повече за риба.
Направо се откажи от риболова.
Смени си хобито.
Хвърли всички въдици, плувки и прочее в контейнера за смет.

Ако нещо от горните не помага - пробвай ти да си избереш по-хубаво място следващия път!
 Mr. Green
Цитирай

И аз съм се сблъсквала с този проблем. Всички мъже любители на риболова са такива. Аз също много обичам да ходя за риба и обикновенно не им обръщам внимание. Не им се връзваи и ти, да си говорят колкото си искат. Добрия рибар и с най-скапаната пръчка пак ще хване риба.
Цитирай

И съпруга ми е луд рибар,ама за мое щастие не ме кара да ходя с него.Той си почива и ние също. Wink Той отива на риболов,а аз с приятелки на кафе - супер  Laughing
Цитирай

Еклесиаст

Моят тигър е също болен рибар, последния път на 2 градуса със силен вятър беще с лодка до стената на Жребчево....върна се премръзнал като мишка....без улов....
в началото ме зарибяваше за въдица и аз да ставам рибарка, но не виждам смисъла в единствения почивен ден да стана в 3 сутринта за да съм на 'най-подходящото' рибарско място където ще хвана най много риба....много често при много ниски температури???!!!???никога няма да го разбера това!
затова през топлия сезон го придружавам, така за година и половина обиколих страшно красиви места като Доспат(там си направихме бебето), Батак, Антон Ивановци,Широка поляна и тн. природата е прекрасна и аз просто си почивах (чета, филм маратон, плаж, разходки в планината)а той си ловеше риба, много съм доволна от такива почивки, предпочитам така отколкото лудницата по морето
P.S. още в самото начало обявих, че никога не съм чистила риба, т.е. немога и сега....така, че това при мен отпадна Smile
Цитирай

Прецакай го като не ходиш повече за риба.
Направо се откажи от риболова.
Смени си хобито.
Хвърли всички въдици, плувки и прочее в контейнера за смет.

Ако нещо от горните не помага - пробвай ти да си избереш по-хубаво място следващия път!
 Mr. Green

Да, да! Щом комарите по Дунав не ме отказаха от риболова и той няма да успее!
А и почивката край водоема е чудесна - спокойствие, тишината, нарушавана от време на време от милото, когато му скъса  smile3532, тръпката, когато ти клъвне, е несравнима! Нищо, че после, когато си легнеш ти се привиждат плувки!

И аз съм се сблъсквала с този проблем. Всички мъже любители на риболова са такива. Аз също много обичам да ходя за риба и обикновенно не им обръщам внимание. Не им се връзваи и ти, да си говорят колкото си искат. Добрия рибар и с най-скапаната пръчка пак ще хване риба.
  smile3521

А когато дойде някой и започне да раздава акъли, направо ми бърка в здравето!
Цитирай

Цитат
Да, да! Щом комарите по Дунав не ме отказаха от риболова и той няма да успее!

Там комарите са опасна работа, но пък иначе е много приятно.  Вие къде на дунава ходите за риба?  

« Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 08:18 от Анакондьо »
Цитирай

Там комарите са опасна работа, но пък иначе е много приятно.  Вие къде на дунава ходите за риба?  
Край Свищов. Нощен риболов - за сом. Иначе има един канал, там кълве щука зимата. В околността има и стари корекции - там за шаран и каракуда.
А комарите по Дунав са като врабчета!!!  Laughing Веднъж така ме напаха, че получих отоци по лицето!  Shocked Има доста заблатени райони, а и не пръскат навреме от общината -  ефектът е облаци от комари.
Цитирай

Варна

И мен ме води мъжо за риба, но никога не се държи така както описваш.
Аз си имам собствена въдица и такъми. Много рядко се случва да ми вземе някой такъм.
Като отидем за риба най-доброто място пак е за мен.
Никога не мерим кой - колко е уловил.
Просто се забавляваме.
Обикновено ходим с брат ми и приятелката му.
Цитирай

Ние ходим в Лом. Там имаме вила, но на нощен риболов сме ходили само един два пъти. Повече ходим през деня.
Цитирай

варна

ооооооооо  , обожавам да ходя за риба и моят мъж винаги ме взема , защото съм му кадем...  Обичам риболовът с приспиване и често си правим големи купони по язовирите..... На морето също ходим, но на язовир е по забавно...Риболовът  ми действа страшно разтоварващо!!! Smile Smile Smile
Цитирай

София

Моят не е рибар, но ако беше, щеше да се наложи да се лиши от компанията ми по време на подобно мероприятие... Stop
Цитирай

Младост-2

Преди години отидох за риба за първи път.И познайте какво стана:след двучасово безрезултатно  висене до нещо като водоем поисках и аз да се пробвам.След 5 минутен курс аз метнах въдицата и след няма 2 мин хванах близо 3кг шаран/извадиха го мъжете/.Одщо взето,след 5ч си тръгнахме само с моя шаран!!А с мъжът ми "ходим за риба" на рибарника в Панчарево,взимам кепчето и си я "лова" от ваната.Докато ни я изчистят ние пием по биричка с цаца.
А иначе,имаме близък приятел,който става в 3-4ч сутринта,отива за риба,след това идва при нас,чисти я,а мъжът ми я пече на жарта!От мен се иска да направя салатата.
Судоволствие ще отида,но по обяд,с пържоли,които да се изпекат на място,с компания на плаж
Цитирай

In the endless dark

Не ще да идва мойта като тръгна на "РибоЛов".
Не се навива на тройка и тва си е...голям инат е  Cool
« Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 11:44 от KOTAN »
Цитирай

Преди години отидох за риба за първи път.И познайте какво стана:след двучасово безрезултатно  висене до нещо като водоем поисках и аз да се пробвам.След 5 минутен курс аз метнах въдицата и след няма 2 мин хванах близо 3кг шаран/извадиха го мъжете/
smile3521

Късметът на начинаещия! Почти винаги става така, само че първата си риба си я извадих аз и тръпката остана! Сега не можеш с топ да ме мръднеш от водата.  newsm10
Ставам рано единствено, когато ще ходим за риба, даже не мрънкам! smile3505

ооооооооо  , обожавам да ходя за риба и моят мъж винаги ме взема , защото съм му кадем...  Обичам риболовът с приспиване и често си правим големи купони по язовирите..... На морето също ходим, но на язовир е по забавно...Риболовът  ми действа страшно разтоварващо!!! Smile Smile Smile
Абсолютно! Много е забавно!!! А почивката е супер!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора