Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Перник

Може би ще го сметнете за невежество, но бих искала да попитам дали някой има напредстава каква е разликата между спиралите Архитект на Лореал?Виждам че има бежови,сини,черни,сиви,а все са Архитект?!?Тъй като ми е много мерак за такава нека ако някой знае разликата и е ползвал да ми каже коя е най-качествена?

Предварително ви благодаря... и Честита Пролет !!!  Hug
Цитирай

София

Аз ползвам само черни спирали,специално за Архитекта съм пробвала и  сивата и черната /опаковка/.Е,от сивата бях много доволна,но черната....изобщо не ми харесва,единственото й предимство е че съхне супер бързо,но много ми слепва миглите и леко се поронва Crazy.
Цитирай

Аз скоро си взех черната опаковка, но съм много доволна. Това е първата спирала която много харесвам.
Всички архитекти са за обем+издължаване на миглите.
Черната опаковка е за по наситено черно на миглите, но в шишенцето има доста материал и аз леко я изтърквам на ръба на отвора. Не си спомням много доре, но мисля, че сивата е най-първата(оригинала), а синята е водоустойчива. В магазина би трябвало да ти кажат, коя с какво действие е.
Цитирай

Аз имам черна опаковка на архитекта. В началото (преди 1 месец) беше страхотна... но започна да изсъхва и сега ми се рони от миглите, а не е свършила още... ей това не ми харсва, но ефектът върху миглите е много добър, толкова много ми ги удължава, извива и надебелява, че приличат на изкуствени, ако прекаля.
Цитирай

Перник

Много ви благодаря за помоща.Сега ми оставасамо да ида до магазина и да си взема.смятам да заложа на черната опаковка,тъй като обичам черния цвят да е силен.Мерси много
Цитирай

София

Да, черната опаковка се води катранено черно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.