Майка, жертва в ПТП, час преди сватбата й

  • 7 715
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 925
Много тъжно...  Cry Вчера разбрах за трагедията и до преди малко четох статиите и... нямам думи  Cry
Моля се за малкото бебче да расте здравичко и възможно най-бързо таткото да си вземе Алекс при него. Боже дай сила на Сеш  Praynig

Почивай в мир Ивена
  Flowers Rose

# 76
  • Мнения: 332
Много ми беше тежко да гледам Ивена в последното предаване  Sad Толкова надежди и мечти сподели за бъдещия им живот, а нея вече я няма.  smile3518 Почивай в мир майчице  Flowers Rose Flowers Rose

# 77
  • Мнения: 269
Мъчно ми беше за бебчето, като гледах предаването, сега.. Cry Cry Cry Cry
Дано наистина закриля детенцето си, там, къдео е сега...
Всичко е толкова непостоянно...живейте всеки ден, все едно е последен!!! (гадно звучи, ама Sad Sad)
Нека почива в мир Cry

# 78
  • Мнения: 920
Трагедията е голяма.
Но... по досегашни данни Ивена е виновна.

# 79
  • UK
  • Мнения: 3 959
Може да е виновна, но едва ли е излязла в насрещното за собствен кеф. Предполагам че е изгубила контрол над колата или нещо такова.

# 80
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Трагедията е голяма.
Но... по досегашни данни Ивена е виновна.
Виновна или не,отиде си един млад човек.Една млада майка,която няма да има възможността да се радва на детенцето си и съпругът си.
Нека почива в мир.

# 81
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Мисля си данеби нещо лошо да и е станало. Под напрежение два месеца след секцио. Човек доста повече се чисти само от упойките.

# 82
  • Мнения: 920
Мисля си данеби нещо лошо да и е станало. Под напрежение два месеца след секцио. Човек доста повече се чисти само от упойките.

И на мен това ми минава през ума. Още повече, че няма спирачен път.
Виновна или не,отиде си един млад човек.Една млада майка,която няма да има възможността да се радва на детенцето си и съпругът си.
Нека почива в мир.


С това определено не съм съгласна. А ако ти и детето ти бяхте в другата кола.

# 83
  • Мнения: 1 792
защо се опитвате бе хора да ровите в чуждата мъка.жената си отиде и остана едно малко сладурче без майка.има ли значение какво точно се е случило.помолете се за нея и нейните близки и не го превръщайте в клюка.
почивай в мир Ирена Flowers Rose

# 84
  • Мнения: 920
защо се опитвате бе хора да ровите в чуждата мъка.жената си отиде и остана едно малко сладурче без майка.има ли значение какво точно се е случило.помолете се за нея и нейните близки и не го превръщайте в клюка.
почивай в мир Ирена Flowers Rose
Защото всеки ден пътувам, и децата ми пътуват, и ме интересува какво става по тези пътища. Има голямо значение какво се е случило.

# 85
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
Не искам да влизам в спорове. Докато не се произнесе съда Ивена е невинна. Много е лесно като не е вече между нас и не може да се защити да я обвиняваме
Ето това ми е написал бившия съпруг на Ивена
Цитат:
Катастрофата е станала на сляп участък по стръмен наклон !
Ивена се движи по нагорнището с Пежо 205 1,4
( в перфектно състояние, лично съм поддържал тая кола и не можех да допусна да има и най малко съмнение за нея)
Ивена допреди това караше, едно най-бързите Рена в Бъллгария и с шофьорските си умения можеше да засрами и средностатически ралипилот !

Отгоре сечейки завоите се спуска с много, ама много превишена скорост Сребристо Ауди 80
( Колата е с изглед на тоалетна, с адски износени гуми... по задните даже няма и милиметър грайфер)
Човекът карал аудито е бил шофьор на бус и разкарвал стоки и знаел участъка перфектно ...
при тази скорост, за да удържи следващия десен за него завой, Аудито го отваря и излиза от слепия участък в Лентата на Ивена,  на дистанция не повече от 15-20 метра и със скорост от порядъка на 110-120 км/ч...


Автоматичната реакция на Ивена е била да бяга в празното платно ( т.е. насрещната лента), но великия пилот просто не се знае и дали е погледнал че реагират срещу него и автоматично се е засилил по мислената си траектория ...
Подходяща за писта, но не и за улицата...

П.С. : Вестниците и полицията намекват за спирачен път на Аудито, но следите които има там са от гуми 155-165 а Аудито и било с 195 ( 3 см се губят )
не погледнах дали има изтрит участък от гумата на пежото ( следите са от гуми неговия размер), защото това може да е от от нейните спирачки и той да я извлачил 5 метра на обратно ...

Но каквото и да говорим, не можем да я върнем, но камикадзето трябва да се озапти, защото може да претрепе и други невинни ...

А бебе Алекс е много сладък и направо одрал кожата на майка си ... и сега лятото ще остане при майка и и баща й на Йвена, като някой от тях ползва майчинство .

# 86
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
Ужасна трагедия.
Представям си я как си е гледала сватбената прическа в огледалото и е навлязла в насрещното....

не се е връщала от прическа, ходила е да пазарува нещо....

# 87
  • Разград-София
  • Мнения: 273
 Cry Cry Cry Всеки път като почна да чета тук и почвам да плача...
Днес гледах в интернет "Такъв е живота" и пак плаках .... Милата Ивена  ,толкова мила ,красива ,разкошна жена ....  Нека да почива е мир  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose 

Трагедията е голяма.
Но... по досегашни данни Ивена е виновна.
А колкото до това кой е виновен или не -определено не е Ивена! Моля хората които не са от Разград да не коментират защо е била в насрещното  платно , и какво е била!Този очастък на който е стана ктастрофата е като писта ,и толкова стръмен ,че чак ти става лошо като се засилиш надоло .... Неможете да си предствите колко хора са умрели точно на този завой  и то не защото някой не е гледал или си оправял прическата ,а защото има такива келеши и идиоти които се засилват като ненормални надоло по стръмното.И какъвто шофьор да си неможеш да реагираш и да избегнеш удар,а пък камоли цяла кола!!!
Моля пак не коментирайте ,а както и каза colibri докато не се произнесе съда Ивена е невинна !!

Дано бебе Алекс поне е наред !!!  Praynig Praynig

# 88
  • Мнения: 920
Коментирам това, което съм прочела.
И явно има полза от коментари, защото сега нещата ми се изясниха от друг ъгъл.

# 89
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Г-жа Смутена-Засрамена  неискам да засеган никой или някой да се сърди.Просто казвам че който не е минавал по този път незнае за какво става на въпрос!
Извинявай ако съм те засегнала   bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт