детска ясла номер 30 в Пловдив

  • 677
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте мамчета и всички читатели на форума,
от другата седмица тръгваме на ясла. След дълго обсъждане ,чудене и разпитване,избрахме варианта ясла ,пред случайна детегледачка/позната не намерихме ,а бабите са работещи още/.Та реших да Ви попитам някой от вашете дечица не посещава ли тази ясла  и какви са Ви впечатленията от нея.Стискайте ни палци всичко да е наред и да не боледуваме много.Но ако пък боледуваме ще търсим друг вариант.
Приятен и усмихнат ден на всички!
Да сте здравички и весели !

# 1
  • Мнения: 75
намира се на :
Детски Ясли №30 Пловдив ул. Леденика №3 032 - 64 38 45

# 2
  • Мнения: 75
жалко,че никай няма информация
Ами здраве да е !
Приятен ден!

# 3
  • Мнения: 185
здравейте мами!

За Пловдив
и аз бих задала същите въпроси, особено след като Ясла No.30 попадна и в моята извадка за ясла. Тези дни смятам да погледна и още 3 ясли, стига да смогна, да видя първо дали са на сравнително тихо, спокойно и чисто място. И като сме поставили ?са за Ясла No.30, нека запитам и за Ясла No.15, No.25 и ОДЗ Буратино.
Темичката е доста наватре във форума и се опасявам, че освен друга тарсеща мама, такава която да е минала по този път, няма да прочете тези писания.

За ясла No.30 бих казла за сега че докато стигнах до там се окалях цялата. Не знам позволено ли е да се види в каква обстановка ще се гладат дечицата, макар че това би следвало да е логично за мен, но ... знам ли. все пак сигурно няма да е много удобно, а съвсем и нехигиенично да се разхождат сульо и пульо (в това число и аз) там кадето ще са малчовците. Но за Бога и това може да се избегне, ако просто има снимки от самата детска ясла, или сайтове с галерии.

Много неща ми се въртят в главата.   Thinking сигурно не мога да се ориентирам къде са живите теми, където някой наистина може да помогне със съвет по темата. Ще ми се да пусна няколко линка в по-раздвижените теми, та някой и нас да ни види или да ни каже къде да се пренесем.

Поздрави на всички!
П.С. извинете ако има правописни грешки, всичко е в следствие от писането на бг с латиница.

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 22:22 от f_tomova

Общи условия

Активация на акаунт